Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №6-28/14 від 18.12.2014. Звіт «Про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Новоселицькому районі на 2013-2014 роки» та про Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Новоселицькому районі на 2015-2016 роки
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІІІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ № 6 - 28 /14

18 грудня 2014 року                                                                                                                     м. Новоселиця

Звіт «Про виконання Програми розвитку малого та
середнього підприємництва у Новоселицькому районі
 на 2013-2014 роки» та про Програму розвитку малого
та середнього підприємництва у Новоселицькому
районі на 2015-2016 роки


Заслухавши звіт начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В. «Про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Новоселицькому районі на 2013-2014 роки» та інформацію «Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Новоселицькому районі на 2015-2016 роки», співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності Нікітіна О.В., враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В. «Про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Новоселицькому районі на 2013-2014 роки» взяти до відома.

2.Затвердити Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Новоселицькому районі на 2015-2016 роки, що додається.

3.Обсяги видатків на виконання заходів Програми щорічно визначати в межах бюджетних коштів, затверджених рішеннями сесій районної ради.

4.Щорічно заслуховувати на сесії або профільній комісії районної ради виконавців про хід реалізації та ефективність заходів Програми.

5.Рішення районної ради №10-14/12 від 20 грудня 2012 року «Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Новоселицькому районі на 2013-2014 роки» вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Подорожного В.А. та постійну комісію районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності (Нікітін О.В.).

Голова районної ради                                                                                                                                                            Р.Криган