Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Протокол №21 від 08.12.2014. Протокол постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення
завантажити документ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постійна комісія з питань праці та соціального захисту населення

ПРОТОКОЛ  №21
08 грудня   2014р.                                                                                                                                          м. Новоселиця
                                                                                    Присутні:3
                                                                                    Відсутні: 2 (Бежан А.В, Середенко Р.Г.)
                                                                    
В роботі   засідання постійної комісії районної ради  взяли участь:
1.Балацко І.М.- керуючий справами районної ради;
2.Крояло Л.П. - начальник  управління  праці  та  соціального     захисту    населення районної  державної   адміністрації;
3.Сурніна М.Д.- головний спеціаліст  відділу виконавчого апарату районної ради;
4.Преса.

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й (додається)

І.СЛУХАЛИ:Про соціальну підтримку непрацездатних громадян та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Інформувала:начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Л.П. (додається).

Крояло Л.П. відповіла на запитання  депутатів.

Виступили:Шалар Л.В.,Потоцька Г.М.

 Постійна комісія  ВИРІШИЛА:

Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Л. П. «Про соціальну підтримку непрацездатних громадян та осіб з обмеженими фізичними можливостями» взяти до відома.

ІІ.СЛУХАЛИ:Про стан надання і призначення мешканцям району житлових субсидій та компенсацій  на оплату житлово-комунальних послуг в умовах  підвищення цін і тарифів.

Інформувала:начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Л.П.
Балацко І.М. та Крояло Л.П. відповіли на запитання  депутатів.

Постійна комісія  ВИРІШИЛА:

1.Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Л. П. «Про стан надання і призначення мешканцям району житлових субсидій та компенсацій  на оплату житлово-комунальних послуг в умовах  підвищення цін і тарифів» взяти до відома.

2.Погодитись із запропонованим проектом рішення «Про стан надання і призначення мешканцям району житлових субсидій та компенсацій  на оплату житлово-комунальних послуг в умовах  підвищення цін і тарифів» та  винести його на розгляд  ХХVІІІ чергової сесії районної ради VІ скликання від   18 грудня 2014 року.

ІІІ.СЛУХАЛИ:Про надання в 2015 році щомісячної грошової допомоги вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані.
Інформувала:начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  Крояло Л.П.

КроялоЛ.П. відповіла  на запитання  депутатів.

Постійна комісія  ВИРІШИЛА:

1.Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  КроялоЛ.П. «Про надання в 2015 році щомісячної грошової допомоги вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані»  взяти до відома.

2.Погодитись із запропонованим проектом рішення «Про надання в 2015 році щомісячної грошової допомоги вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані»   та  винести його на розгляд  ХХVІІІ чергової сесії районної ради VІ скликання від   18 грудня 2014 року.

ІV.СЛУХАЛИ:Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року (в частині   повноважень комісії).
Інформував:керуючий справами районної ради Балацко І.М.

Постійна комісія  В И Р І Ш И Л А:

1.Інформацію керуючого справами районної ради Балацка І.М. «Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року» (в частині повноважень комісії)  взяти до відома.

2.Погодитись із запропонованим проектом рішення «Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року» (в частині повноважень комісії)  та винести його на розгляд  ХХVІІІ чергової сесії районної ради VІ скликання від 18 грудня 2014 року.

V.СЛУХАЛИ:Про   проект  порядку  денного ХХVІІІ чергової сесії районної ради  VІ скликання від  18 грудня 2014 року.
Інформував:керуючий справами районної ради Балацко І.М.

Постійна комісія  В И Р І Ш И Л А:

1.Інформацію керуючого справами районної ради Балацка І.М. «Про  проект порядку денного ХХVІІІ чергової сесії районної ради VІ скликання від 18 грудня 2014 року»  взяти до відома.

2.Погодитись із запропонованим проектом порядку денного ХХVІІІ чергової сесії районної ради VІ скликання від 18 грудня  2014 року та внести його на розгляд  пленарного засідання.

Члени комісії підтримали  та запропонували проект рішення «Про додаткове включення до порядку денного питання «Про визначення районної ради концесієдавцем об’єкту, що стосується операцій поводження з відходами на території району» винести  на розгляд  ХХVІІІ чергової сесії районної ради VІ скликання від 18 грудня 2014 року.

VІ.Різне.

Про результати розгляду пропозиції постійної комісії щодо внесення змін до діючого законодавства з питання ведення механізму контролю  та відповідальності для керівників підприємств і установ за неподання районному Центру зайнятості звітів про наявність вакансій.

Інформував:керуючий справами районної ради Балацко І.М.
                        
Голова постійної комісії                                                                                                                                  Д.Шова        
                                                                        
Секретар                                                                                                                                                      Г.Потоцька  


П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й
засідання  постійної комісії районної ради з питань праці та
соціального захисту населення

08.12.14р.                                                                                                                                                       13-00

І.Планове питання:    

Про соціальну підтримку непрацездатних громадян та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Інформує: начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Людмила Петрівна.

ІІ. Сесійні питання:

1.Про стан  надання і призначення мешканцям району  житлових  субсидій та  компенсацій на оплату   житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів.
Інформує: начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Людмила Петрівна.

2.Про надання в 2015 році щомісячної грошової допомоги вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані.
Інформує: начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  Крояло Людмила Петрівна.

3.Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року  (в межах повноважень комісії).
Інформує: керуючий справами районної ради Балацко Іван Миколайович.

4.Про   проект  порядку  денного ХХVІІІ чергової сесії районної ради  VІ скликання  від  18 грудня   2014 року.
Інформує: керуючий справами районної ради Балацко Іван Миколайович.

5. Про додаткове включення до порядку денного питання «Про визначення районної ради концесієдавцем об’єкту, що стосується операцій поводження з відходами на території району».
Інформує: керуючий справами районної ради Балацко Іван Миколайович.

ІІІ. Різне.
Про результати розгляду пропозиції постійної комісії щодо внесення змін до діючого законодавства з питання контролю  та відповідальності керівників підприємств і установ за неподання районному Центру зайнятості звітів про наявність вакансій.
Інформує: керуючий справами районної ради Балацко Іван Миколайович.

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 18.02.2020 року № 8-р про скликання 05 березня 2020 року ХХІХ чергової сесії районної ради VІІ скликання