Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-28/14 від 17.11.2014. Звіт «Про виконання Програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2013-2014 роки» та про Програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2015-2016 роки
завантажити документ
 
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІІ чергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ № -28/14

18 грудня 2014 року                                                                                                                                             м. Новоселиця

Звіт «Про виконання Програми реалізації
державної політики з питань сім’ї, дітей та
молоді Новоселицького району на 2013-2014
роки» та про Програму реалізації державної
політики з питань сім’ї, дітей та молоді
Новоселицького району на 2015-2016 роки


Заслухавши звіт начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Козубовського М.Г. «Про виконання Програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2013 – 2014 роки» та інформацію про Програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2015-2016 роки, співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики Кот О.С., враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Козубовського М.Г. «Про виконання Програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2013 – 2014 роки» взяти до відома.
2. Затвердити Програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2015-2016 роки , що додається.
3. Обсяг видатків на виконання заходів Програми щорічно визначати в межах бюджетних коштів, затверджених рішенням районної ради про районний бюджет.
4. Щорічно заслуховувати на сесії, або профільній комісії районної ради, виконавців про хід реалізації та ефективність заходів Програми.
5. Рішення районної ради №11-14\12 від 20 грудня 2012 року «Про Програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2013-2014 роки» вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Данілову А.О., заступника голови районної ради Гортюка В.Т. та постійну комісію районної ради з питань освіти та молодіжної політики (Кот О.С.).

Голова районної ради                                                                                                                                                          Р.Криган


Звіт про виконання Програми реалізації державної політики з питань сім’ї,
дітей та молоді в Новоселицькому районі на 2013- 2014 роки


Дана Програма була розроблена з метою поглиблення процесу формування і реа¬лізації нової молодіжної, дитячої та сімейної політики в районі.

Координацію за впровадженням та реалізацією Програми здійснював відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Над виконанням вимог даної Програми в Новоселицькому районі працювали структурні підрозділи районної державної адміністрації, виконавчі комітети міської та сільських рад, інші установи та організації району.

У бюджеті району на 2014 рік на фінансування даної Програми передбачено 60 тис грн. (з них 51 тис.грн. – стипендії кращим спортсменам району).

Дані кошти в першу чергу спрямовані на організацію дозвілля дітей та молоді пільгових категорій, проведення благодійних акції для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, багатодітних родин до Великодніх свят, Міжнародного дня захисту дітей та Дня Святого Миколая.

З метою надання практичної допомоги щодо створення молодіжних організацій проводились тренінгові заняття.
Відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту спільно з відділами та службами районної державної адміністрації було започатковано проведення різноманітних культурно-мистецьких заходів, які відбуваються, як у районному центрі, так і в селах району.

На високому рівні проводяться ряд святкових заходів з нагоди державних свят та пам’ятних подій.

З метою підтримки талановитих спортсменів забезпечено отримання 8 щомісячних іменинних стипендій районної ради.
Налагоджено співпрацю з різними громадськими організаціями, засобами масової інформації та установами, які займаються реалізацією молодіжної політики.
 
 Начальник відділу молоді та спорту управління
 освіти, молоді та спорту райдержадміністрації                                                                                             М. Козубовський   
 

Новоселицька районна рада