Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №1-27/14 від 03.10.2014. Про внесення змін до рішення ХХІ позачергової сесії районної ради VІ скликання № 1-21/14 «Про районний бюджет на 2014 рік» від 30 січня 2014 року
завантажити документ

У К Р А Ї Н А


НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІІ позачергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ №1-27/14


03 жовтня 2014 року                                                                                                                   м. Новоселиця

Про внесення змін до рішення ХХІ позачергової
сесії районної ради VІ скликання № 1-21/14 «Про 
районний бюджет на 2014 рік» від 30 січня 2014 року


     Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника фінансового управління районної державної адміністрації  Георгіци С.В., голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Томульця А.К. щодо необхідності внесення змін до рішення ХХІ позачергової сесії районної ради  VІ  скликання № 1-21/14 «Про районний бюджет на 2014 рік» від 30 січня 2014 року, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та  управління об’єктами спільної власності територіальних громад району,  керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

     1.Внести зміни  до доходів районного бюджету згідно Додатку  № 1 до цього рішення:
     1)Збільшити обсяг доходної частини районного бюджету  в сумі 122920  грн., в тому числі за рахунок:
     -субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 65200 грн.;
     -субвенції з обласного бюджету  для виконання  вимог рішення  Господарського суду Чернівецької області від 29.05.2012 р. по справі № 5027/205/2012 у сумі 57720 грн.  
     2.Внести зміни до видатків районного бюджету за функціональною    
(Додаток № 2), відомчою (Додаток № 3) та програмною (Додаток № 3-1) структурою бюджету:
      1).Фінансовому управлінню райдержадміністрації  виділити субвенцію  сільським  бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 65200 грн.,  а саме  сільському бюджету с. Несвоя – 32300 грн.  та  сільському бюджету с. Рокитне – 32900 грн.;
     2).Управлінню праці та соціального захисту населення  збільшити видатки у сумі 57720 грн.   для виконання  вимог рішення  Господарського суду Чернівецької області від 29.05.2012 р. по справі № 5027/205/2012 р. за рахунок субвенції з обласного бюджету.
     3.Управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації перерозподілити видатки,  при цьому зменшити видатки за рахунок економії коштів по загальноосвітніх школах по загальному фонду  на виплату заробітної плати та нарахування на зарплату у сумі 190000 грн. та збільшити видатки  на проведення робіт  з підготовки  відомчих котелень, систем опалення, електричних та каналізаційних мереж закладів освіти до роботи в  осінньо-зимовий період, а саме: по загальному фонду  збільшити видатки на придбання предметів, матеріалів та обладнання у сумі 60000 грн.,  оплату послуг у сумі 60000 грн., по  спеціальному фонду  збільшити видатки на придбання  обладнання і предметів  довгострокового користування у сумі 70000 грн.
     4.Районній державній адміністрації виділити кошти на фінансування «Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Новоселицького району на 2011-2020 роки» в частині  співфінансування по реалізації проекту ПРООН « Місцевий розвиток орієнтований на громаду»  у сумі 120000 грн. за рахунок вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету на початок року.  
     5.Збільшити    профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 70000 грн., джерелом покриття якого визначено передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (Додаток 4).
     6.Збільшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі  70000 грн., джерелом покриття якого визначено надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (Додаток 4).
     7.У разі виділення субвенції  з державного бюджету на здійснення заходів  щодо  соціально-економічного розвитку окремих територій, надати право голові районної державної адміністрації своїм розпорядженням розподілити надану субвенцію та виділити кошти з місцевого бюджету  на співфінансування робіт за  попереднім погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами комунальної власності територіальних громад району  з послідуючим затвердженням даного розпорядження на черговій сесії.         
     8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового управління районної державної адміністрації Дячук Н.С. та постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами комунальної власності територіальних громад району (Томулець А.К.).


Голова районної ради                                                                                                                                                   Р. Криган     

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.