Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №3-27/14 від 03.10.2014. Про звернення депутатів Новоселицької районної ради Чернівецької області
завантажити документ

У К Р А Ї Н А

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІІ  позачергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ  №3-27/14

03 жовтня 2014 року                                                                                                                                        м. Новоселиця

Про звернення депутатів Новоселицької
районної ради Чернівецької області


     
     Заслухавши  та  обговоривши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Клочуна О.С. та співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів Керцоя О.Г. щодо необхідності ініціювання внесення змін до законодавчих актів в частині спрощення порядку розробки проектів землеустрою з встановлення (зміни) меж населених пунктів, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

     1.Схвалити текст звернення до Віце-прем'єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсмана В.Б. та Міністра аграрної політики і продовольства України Швайки І.О., що додається.
     2.Доручити виконавчому апарату районної ради у встановленому порядку направити звернення до адресатів зазначених у п.1 цього рішення.
     3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Горбатюка В.Т. та постійну комісію районної ради з  питань агропромислового розвитку, лісового господарства, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів (Керцоя О.Г.).


Голова районної ради                                                                                                                                                  Р. Криган
          
Д О Д А Т О К
до рішення ХХVІІ позачергової
сесії районної ради VІ скликання
від 3 жовтня 2014 року  №3-27/14

Віце-прем'єр-міністру України –
Міністру регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального
 господарства України

Гройсману В.Б.

Міністру аграрної політики
і продовольства України

Швайці І.О.


Звернення
депутатів Новоселицької районної ради
Чернівецької області

     На сьогоднішній день зміни меж потребують практично всі 42 населені пункти району. Це пов’язано з тим, що значна кількість громадської забудови та житлових будинків розміщена за їх межами, що не дозволяє здійснювати приватизацію земельних ділянок по визначеному виду цільового призначення та підключення до електричних і газових мереж. Така ситуація виникла у зв’язку з тим, що при розробці та затвердженні технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів їх площа збільшувалась, а проекти зміни меж не розроблялись.
     Відповідно до статті 173 Земельного кодексу України проекти землеустрою щодо зміни меж населених пунктів розробляються з урахуванням генеральних планів. Разом з тим на роботи по оновленню та розробці генеральних планів необхідно близько 8,1 млн.грн. Таких коштів як в районному, так у міському і сільських бюджетах немає.
     Слід зазначити, що межі населених пунктів в натурі (на місцевості) за раніше розробленими проектами не встановлювались. Водночас пункт 2 Перехідних та прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законів України щодо проведення робіт із землеустрою, пов'язаних із встановленням і зміною меж сіл, селищ, міст, районів» за №5003-IV від 21.06.2012 року дозволяє встановлювати межі населених пунктів та виносити їх в натурі (на місцевості) без розроблення (зміни) генеральних планів. У такому разі площа населених пунктів має відповідати тій, що зазначена у схемах землеустрою і техніко-економічних обґрунтуваннях використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень. А у разі їх відсутності - у проектах формування територій сільських рад.
     З урахуванням зазначеного просимо вивчити дане важливе та характерне для всіх територіальних громад України питання та ініціювати закріплення на законодавчому рівні можливості розробки проектів зміни меж населених пунктів та винесенні їх в натурі на підставі техніко-економічних обґрунтувань використання земель та розвитку населених пунктів.

Керуючий справами районної ради                                                                                                                           І. Балацко

Новоселицька районна рада

Оголошення

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості: -нежитлових приміщень поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м. для облаштування кабінетів лікаря-отоларинголога, що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.