Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №2-26/14 від 25.09.2014. Про внесення змін до рішення ХХІ позачергової сесії районної ради VІ скликання № 1-21/14 «Про районний бюджет на 2014 рік» від 30 січня 2014 року
завантажити документ
 
У К Р А Ї Н А

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
      ХХVІ  чергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ №2-26/14

25 вересня  2014   року                                                                                                                                              м. Новоселиця

Про внесення змін до рішення ХХІ позачергової сесії
районної ради VІ скликання № 1-21/14 «Про  районний
бюджет на 2014 рік» від 30 січня 2014 року


     Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника фінансового управління районної державної адміністрації Георгіци С. В., голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Томульця А.К. щодо необхідності внесення змін до рішення ХХІ позачергової сесії районної ради  VІ  скликання №1-21/14 «Про районний бюджет на 2014 рік» від 30 січня 2014 року, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та  управління об’єктами спільної власності територіальних громад району,  керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА :

     1.Внести зміни  до доходів районного бюджету  (Додаток № 1).
     2.Внести зміни до видатків районного бюджету за функціональною (Додаток № 2), відомчою (Додаток № 3) та програмною (Додаток № 3-1) структурою бюджету.
3.Внести  зміни до джерел фінансування районного бюджету (Додаток 4).
     4.Зменшити  субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 4300 грн. ( рішення сесії  обласної ради від 04.06.2014 № 52-26/14  «Про внесення змін до обласного бюджету  на 2014 рік»).
     5. Збільшити доходи спеціального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію з централізованого водопостачання і водовідведення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам що затверджувалися або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування у сумі 19673 грн.
     6.Збільшити доходи загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з сільських бюджетів у сумі  52000 грн. для співфінансування   «Комплексної програми оновлення містобудівної документації Новоселицького району на 2012-2016 роки», а саме:
●сільського бюджету с. Магала – 22000 грн;
●сільського бюджету с. Подвірне –8000 грн.;
●сільського бюджету с. Рідківці у сумі 22000 грн.
     7.Збільшити доходи спеціального фонду районного бюджету за рахунок:
-іншої субвенції з сільського бюджету с. Строїнці у сумі 80000 грн., при цьому  збільшити видатки управлінню освіти, молоді та спорту  на  проведення  заміни  дверей,  вікон та  проведення змін в системі теплопостачання у НВК с. Строїнці ( бюджет розвитку);
-іншої  субвенції з сільського бюджету с. Ванчиківці у сумі 94000 грн. та спрямувати їх на збільшення видатків управлінню освіти, молоді та спорту  на  проведення  заміни    вікон у загальноосвітній школі с. Ванчиківці                    (бюджет розвитку);
-іншої субвенції з міського бюджету у сумі 50000 грн. та спрямувати її на виділення субвенції обласному бюджету на «Реконструкцію будівель Чернівецького обласного перинатального центру, структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м. Чернівці» (бюджет розвитку).
     8.Виділити іншу субвенцію сільським бюджетам за рахунок вільного залишку коштів загального фонду на початок року, а саме:
     -Фороснянській сільській раді в сумі 5542 грн. на проведення робіт по нормативно – грошовій оцінці землі;
-Несвоянській сільській раді в сумі 40000 грн. для забезпечення асигнуваннями захищених статтей бюджету;
     -Костичанівській сільській раді  на оплату робіт по проведенню нормативно-грошової оцінки земель сільської ради  у  сумі  33000 грн.;
      -Динівецькій сільській раді   для  утримання місцевої пожежної охорони  у сумі 27000 грн.
     9.Виділити субвенцію обласному бюджету у сумі 100000 грн. на  проведення невідкладних першочергових робіт на обєкті «Реконструкція будівель Чернівецького обласного перинатального центру, структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м. Чернівці» за рахунок вільного залишку коштів загального фонду  районного бюджету на початок року.
     10.По спеціальному фонду  за рахунок залишку коштів на початок року від надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва в сумі 26603 грн. та за рахунок збільшення доходів в сумі 9600 грн. виділити субвенцію на проведення робіт по нормативно – грошовій оцінці землі в сумі 36203 грн., в тому числі:
Ванчиківецькій сільській раді- 31745 грн.;
Фороснянській сільській раді -1458 грн.;
Щербинецькій сільській раді -3000 грн.
     11.Затвердити розпорядження голови районної державної адміністрації  за №199-р від 08.09.2014 р. «Про розподіл бюджетних призначень».
     12.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового управління районної державної адміністрації Дячук Н.С. та постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління обєктами комунальної власності територіальних гомад району (Томулець А.К.).

 
Голова районної ради                                                                                                                         Р. Криган     
                        Пояснююча записка
до рішення сесії районної ради
«Про внесення змін до рішення   ХХІ позачергової сесії районної ради VІ скликання № 1-21/14 
«Про районний бюджет на 2014 рік» від 30 січня 2014 року».


     1.Внести зміни до доходів бюджету (додаток № 1):
     1.1.Зменшити  субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 4300 грн. ( рішення сесії  обласної ради від 04.06.2014 № 52-26/14  « Про внесення змін до обласного бюджету  на 2014 рік» ).
     1.2.Збільшити доходи спеціального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію з централізованого водопостачання і водовідведення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування у сумі 19673 грн.
     1.3.Збільшити доходи загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з сільських бюджетів у сумі  52000 грн. для співфінансування   «Комплексної програми оновлення містобудівної документації Новоселицького району на 2012-2016 роки», а саме:
●сільського бюджету с. Магала – 22000 грн;
●сільського бюджету с. Подвірне –8000 грн.;
●сільського бюджету с. Рідківці у сумі 22000 грн.
     1.4.Збільшити доходи спеціального фонду районного бюджету за рахунок  іншої субвенції з місцевих бюджетів:
- с.Строїнці у сумі 80000 грн. ( бюджет розвитку);
- с. Ванчиківці у сумі 94000 грн. ( бюджет розвитку);
-  з міського бюджету у сумі 50000 грн. ( бюджет розвитку).
     1.5.Збільшити доходи спеціального фонду як цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування у сумі  4300 грн.
     2. Збільшити видатки  районного бюджету,   а саме:
     2.1.Районній державній адміністрації:
-по загальному фонду збільшити інші видатки  на виконання  «Комплексної програми оновлення містобудівної документації Новоселицького району на 2012-2016 роки» у сумі 52000 грн. за рахунок іншої субвенції з сільських бюджетів.
     2.2.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  збільшити видатки загального фонду на фінансування районної Комплесної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення « Турбота» на 2013-2015 роки у сумі 70000 грн. за рахунок вільного залишку коштів загального фонду на початок року.
      2.3.Управлінню освіти, молоді та спорту збільшити видатки  спеціального фонду  на капітальні вкладення:
- для проведення  заміни    вікон у загальноосвітній школі с. Ванчиківці у сумі 94000 грн., та  проведення  заміни  дверей,  вікон а також  проведення змін в системі теплопостачання у НВК с. Строїнці у сумі 80000 грн. (бюджет розвитку) за рахунок субвенцій з сільських бюджетів.
-збільшити видатки  на  проведення капітального ремонту даху дитячого навчального закладу с. Зелений Гай у сумі 187000 грн. за рахунок збільшення доходів спеціального фонду  від відчуження майна що перебувають в комунальній власності у сумі 42600 грн., та за рахунок вільного залишку коштів загального фонду  у сумі 144400 грн.( бюджет розвитку)
      2.4.Фінансовому управлінню райдержадміністрації :
-зменшити субвенцію  загального фонду сільському бюджету с. Топорівці  на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 4300 грн. за рахунок зменшення вказаної субвенції з державного бюджету.
-збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію з централізованого водопостачання і водовідведення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування у сумі 19673 грн.
-виділити субвенцію обласному бюджету по загальному фонду у сумі 100000 грн. на  проведення невідкладних першочергових робіт на обєкті  «Реконструкція будівель Чернівецького обласного перинатального центру, структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м. Чернівці» за рахунок вільного залишку коштів загального фонду  районного бюджету на початок року
-виділити субвенцію обласному бюджету по спеціальному фонду  у сумі 50000 грн. на  проведення невідкладних першочергових робіт на обєкті «Реконструкція будівель Чернівецького обласного перинатального центру, структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м. Чернівці» субвенції з міського бюджету ( бюджет розвитку).
-виділити іншу субвенцію сільським бюджетам за рахунок вільного залишку коштів загального фонду на початок року, а саме:
●Фороснянській сільській раді в сумі 5542 грн. на проведення робіт по нормативно – грошовій оцінці землі;
●Несвоянській сільській раді в сумі 40000 грн. для забезпечення асигнуваннями захищених статтей бюджету;
●Костичанівській сільській раді  на оплату робіт по проведенню нормативно-грошової оцінки земель сільської ради  у  сумі  33000 грн.;
●Динівецькій сільській раді   для  утримання місцевої пожежної охорони  у сумі 27000 грн.
- по спеціальному фонду  за рахунок залишку коштів на початок року від надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва в сумі 26603 грн. та за рахунок збільшення доходів в сумі 9600 грн. виділити субвенцію на проведення робіт по нормативно – грошовій оцінці землі в сумі 36203 грн., в тому числі:
●Ванчиківецькій сільській раді 31745 грн.,
●Фороснянській сільській раді 1458 грн.,
●Щербинецькій сільській раді 3000 грн.
     3.Перерозподілити видатки в межах річних призначень, а саме:
     3.1.Управлінню освіти, молоді та спорту по загальному фонду:
●зменшити видатки за рахунок економії коштів:
-по дошкільних закладах освіти у сумі 52100 грн. ( на виплату заробітної плати  та нарахування на зарплату у сумі 34100 грн. та на оплату природного газу у сумі 18000 грн.);
-по методичній роботі та інших заходах у сфері народної освіти у сумі 30000  грн (на  фінансування окремих заходів по реалізації  регіональних програм не віднесени до заходів розвитку у сумі 30000 грн., та  видатки на  придбання предметів матеріалів та інвентаря  у сумі 1810 грн.);
-по групах централізованого господарського  обслуговування (на оплату праці та нарахування на зарплату) – 47700 грн.;
-по інших закладах освіти (на придбання предметів , матеріалів обладнання та інвентаря – 10000 грн.);
-видатки на утримання та навчально-тренувальну роботу  дитячо-юнацьких спортивних шкіл (на оплату послуг) – 10000 грн.;
●збільшити видатки:  
-по загальноосвітніх школах у сумі 68000 грн. ( на оплату природного газу у сумі 18000 грн. та на оплату послуг у сумі 50000 грн.);
-по позашкільних закладах освіти  на оплату праці та нарахування на зарплату  у сумі 7500 грн.;
-по інших  закладах освіти (на оплату праці та нарахування на зарплату) – 26600 грн.;
-по методичній роботі та інших закладах народної освіти на оплату праці та нарахування на зарплату – 47700 грн.;
-допомога дитям - сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування яким виповнилося 18 років (Білику Генадію Анатолійовичу) у сумі 1810 грн.
     3.2.Районній державній адміністрації перерозподілити видатки  Комунальній установі «Центр первинної медико-санітарної допомоги»    зменшити видатки загального фонду на оплату праці з нарахуваннями  у сумі 210000 грн. та оплату послуг у сумі 6000 грн. , при цьому  збільшити видатки спеціального фонду на  капітальний ремонт інших об’єктів для встановлення альтернативного котла на твердому паливі у Амбулаторіях загальної практики сімейної медицини  с. Топорівка,  с. Бояни та  Стальнівці  у сумі 216000 грн.
     3.3.Управлінню праці та соціального захисту населення  перерозподілити видатки загального фонду за рахунок субвенції з державного бюджету,   а саме збільшити  пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ для придбання  твердого палива та скрапленого газу в сумі 1000 грн. за рахунок зменшення на вказану суму  асигнувань на оплату пільг багатодітним сім’ям на придбання твердого палива та скрапленого газу.
     4.Районній раді за рахунок збільшення доходів спеціального фонду по цільовим фондам утворених органами місцевого самоврядування збільшити видатки на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю у сумі 4300 грн.
     5.Збільшити    профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 360400 грн., джерелом покриття якого визначено передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) ( Додаток 4).
     6.Збільшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі  360400 грн., джерелом покриття якого визначено надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) Додаток 4).

 

Заступник начальника фінансового управління                                                                             С. Георгіца                   

       


       Додаток №1

до рішення 26 чергової сесії  

районної ради від 25 вересня 2014

№ 2-26/14

 

Уточнення доходів районного бюджету на 2014 рік[1]

                                                                                                                                      (грн.)

 

 

Код

Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

 

Разом

у т.ч. бюджет розвитку

1

2

3

4

5

6=(гр.3+гр.4)

 

 

10000000

 

Податкові надходження

 

          0

 

 

 

         0

 

11000000

Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

 

 

 

 

11010000

Податок на доходи фізичних осіб

-250000

 

 

-250000

 

11010100

Податок на доходів фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

 

-100000

 

 

 

-100000

11010200

Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами

 

 

 

 

11010400

Податок на доходів фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

 

 

 

 

11010500

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

 

 

-150000

 

 

 

-150000

11020000

Податок на прибуток підприємств

 

 

 

 

11020200

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності районної ради

 

 

 

 

20000000

Неподаткові надходження

250000

9600

 

259600

21000000

Доходи від власності та підприємницької діяльності

 

9600

 

9600

21080000

Інші надходження

 

 

 

 

21080500

Інші надходження

 

 

 

 

21110000

Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

 

 

9600

 

 

9600

22000000

Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності

 

-5000

 

 

 

-5000

22010300

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

 

 

 

 

22080400

Надходження від орендної плати  за користування цілісним майновим комплексом  та іншим майном, що перебуває в комунальній власності районної ради

 

-5000

 

 

 

-5000

24000000

Інші неподаткові надходження

255000

 

 

255000

24060300

Інші надходження

255000

 

 

255000

25000000

Власні надходження бюджетних установ

 

 

 

 

25010000

Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством

 

 

 

 

25020000

Інші джерела власних надходжень бюджетних установ

 

 

 

 

30000000

Доходи від операцій з капіталом

 

 

42600

 

42600

 

42600

31000000

Надходження від продажу основного капіталу

 

 

42600

 

42600

 

42600

31030000

Надходження коштів від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності районної ради

 

 

42600

 

42600

 

42600

 

90010100

 

Всього  доходів   (без урахування трансфертів)

 

 

0

 

52200

 

42600

 

52200

40000000

Офіційні трансферти (розшифровуються за видами трансфертів та бюджетів)

47700

243673

224000

291373

41000000

Від органів державного управління

 

47700

243673

224000

291373

41010000

Кошти, що надходять з інших бюджетів

 

 

 

 

 

41020000

Дотації

 

 

 

 

 

41020100

Дотації вирівнювання що одержуються з  державного бюджету

 

 

 

 

 

41030000

Субвенції

47700

243673

224000

291373

41030600

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства , дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям 

 

 

 

 

41030800

Субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату енергоносіїв

 

 

 

 

41030900

Субвенція з державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку  та пільговий проїзд окремих категорій громадян

 

 

 

 

41031000

Субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

 

 

 

 

41035800

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату держаної соціальної допомоги на дітей–сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом  «гроші ходять за дитиною»

 

 

 

 

41034400

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

 

 

 

 

 

41036600

Погашення заборгованості різниці  в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка  виникла у звязку з невідповідністю фактичної вартості

 

 

 

19673

 

 

 

19673

41037000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

-4300

 

 

 

-4300

41035001

Інша субвенція

52000

224000

224000

276000

50000000

Цільові фонди

 

4300

 

4300

50100000

Інші фонди

 

4300

 

4300

50110000

Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування та місцевими органами  виконавчої влади

 

 

4300

 

 

4300

 

 

Всього доходів

 

 

        47700

 

300173

 

 

266600

 

347873

 

 


Керуючий справами районної ради                                                                                                                     І.Балацко

Виконавець:
Заступник начальника фінансового управління                                                                                             С.Георгіца


Додаток №2
до рішення 26 чергової сесії районної ради
VІ скликання  від 25 вересня 2014 року №2-26/14

Уточнення  видатків  районного бюджету на 2014 рік
за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів

( грн.)

Код КТКВ Найменування видатків бюджету за функціональною структурою (за шестизначним кодом) Видатки загального фонду Видатки спеціального фонду Разом
Всього з  них Всього споживання з  них розвитку з них
бюджет розвитку з них
капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку ( спеціального фонду)
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії
1 2 3 5 6 8 9 10 11 12     14(3+8)
010000 Державне управаління 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0       0,0
010116 Органи місцевого самоврядування 0,0     0,0             0,0
070000 Освіта 10000,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 10000,0
070101 Дошкільні заклади освіти -52100,0 -25000,0 -18000,0 0,0       0,0 0,0 0,0 -52100,0
070201 Загальноосвітні школи 68000,0   18000,0 0,0             68000,0
070303 Дитячі будинки ( в т.ч. будинки сімейного типу, прийомні сім"ї)  0,0     0,0             0,0
070401 Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 7500,0 6000,0   0,0             7500,0
070802 Методична робота, інши заходи у сфері народної освіти 15890,0 35000,0   0,0             15890,0
070804 Централізовані бухгалтерії обласних, міських, районих відділів освіти 0,0     0,0             0,0
070805 Групи ценралізованого господарського обслуговування -47700,0 -35000,0   0,0             -47700,0
070806 Інші заклади освіти 16600,0 19000,0   0,0             16600,0
070808 "Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років"   1810,0     0,0             1810,0
080000 Охорона здоров"я -216000,0 -155000,0 0,0 216000,0 0,0 0,0 0,0 216000,0 216000,0 216000,0 0,0
О80101 Лікарні 0,0     0,0             0,0
О80800 Центри первинної медичної ( медико-санітарної допомоги ) -216000,0 -155000,0   216000,0       216000,0 216000,0 216000,0 0,0
081002 Інші заходи по охороні здоров'я 0,0     0,0             0,0
090000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 70000,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 70000,0
090201 Пільги ветеранам війни та праці на житлово-комунальні послуги 0,0     0,0             0,0
090202 Пільги ветеранам війни та праці на придбання твердого палива та скрапленого газу 0,0     0,0             0,0
090204 Пільги  ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ на житло-комунальні послуги 0,0     0,0             0,0
090205 Пільги ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ на придбання твердого палива та скрапленого газу 1000,0     0,0             1000,0
090207 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на житлово- комунальні послуги 0,0     0,0             0,0
О90208 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на придбання твердого палива і скрапленого газу 0,0     0,0             0,0
090209 Інші пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 0,0     0,0             0,0
090210 Пільги громадянам , передбачені пунктом ''і'' статті 77,29,57на оплату електроенергії ,природного газу, послуг тепло-,водопостачання і водовідведення,квартирної плати. 0,0     0,0             0,0
090211 Пільги громадянам , передбачені пунктом ''і'' статті 77,29,57на оплату твердого та рідкого пічного побутового палива 0,0     0,0             0,0
090214 Пільги окремим категоріям громадян з послуг звязку  0,0     0,0             0,0
090215 Пільги багатодітним сім ям на житлово-комунальні послуги 0,0     0,0             0,0
090216 Пільги багатодітним сім ям на придбання твердого палива -1000,0     0,0             -1000,0
090302 Допомога у зв'язку з вагітністю і пологами 0,0     0,0             0,0
090303 Допомога на догляд за дитиною віком до 3 років незастрахованим матерям 0,0     0,0             0,0
090304 Одноразова допомога при народженні дитини 0,0     0,0             0,0
090305 Допомога на дітей , які перебувають під опікою чи піклуванням 0,0     0,0             0,0
090306 Допомога на дітей одиноким матерям 0,0     0,0             0,0
090307 Тимчасова державна допомога  дітям 0,0     0,0             0,0
090308 Допомога при усиновленні дитини 0,0     0,0             0,0
090401 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям 0,0     0,0             0,0
090405 Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 0,0     0,0             0,0
090406 Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 0,0     0,0             0,0
090407 Компенсація населенню додаткових витрат на оплату послух газопостачання, центрального опалення та централізованого постачання гарячої води 0,0     0,0             0,0
090412 Інші видаткина соціальний захист населення 70000,0     0,0             70000,0
090802 Інші програми соціального захисту інвалідів 0,0     0,0             0,0
091101 Утримання центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 0,0     0,0             0,0
091102 Програми і заходи  центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 0,0     0,0             0,0
091103 Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді 0,0     0,0             0,0
091108 Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей 0,0     0,0             0,0
091209 Фінансова підтримка  громадських організацій інвалідів і ветеранів 0,0     0,0             0,0
091204 Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому 0,0     0,0             0,0
091206 Центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів; центри професійної реабілітації інвалідів 0,0     0,0             0,0
091300 Державна соціальна допомога  інвалідам з дитинства та дітям інвалідам 0,0     0,0             0,0
100000 Житлово- комунальне господарство 0,0 0,00 0,00 19673,0 19673,00 0,00 19673,00 0,00 0,00 0,00 19673,00
100602 Погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію з централізованого водопостачання і водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування. 0,0     19673,0 19673,00   19673,00       19673,00
110000 Культура і містецтво 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
110201 Бібліотеки 0,0     0,0             0,0
110204 Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу 0,0     0,0             0,0
110205 Школи естетичного виховання дітей 0,0     0,0             0,0
110300 Кінематографія 0,0     0,0             0,0
110502 Інші культурно- освітні заклади і заходи 0,0     0,0             0,0
120000 Засоби масової інформації 0,0 0,00 0,00 0,0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,0
120201 Періодичні видання (газети і журнали) 0,0     0,0             0,0
120100 Телебачення і радіомовлення       0,0             0,0
130000 Фізична культура і спорт -10000,00 0,00 0,00 0,0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 -10000,0
130107 Утримання та навчально-тренувальна робота ДЮСШ -10000,0     0,0             -10000,0
130102 Проведення  навчально-тренувальних зборів і змагань 0,0     0,0             0,0
130201 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань( які проводяться громадськими організаціями фізкультурно- спортивної спрямованості) 0,0     0,0             0,0
130203 Утримання та навчально-тренувальна робота ДЮСШ ( які підпорядковані громадським організаціям фізкультурно- спортивної спрямованості) 0,0     0,0             0,0
130205 Фінансова підтримка спортивних споруд, які належать громадським організаціям фізкультурно- спортивної спрямованості) 0,0     0,0             0,0
150000 Будівництво 0,0     361000,0 0,0 0,0 0,0 361000,0 361000,0 144400,0 361000,0
150101 Капітальні вкладення 0,0     361000,0       361000,0 361000,0 144400,0 361000,0
160000 Сільське і лісове господарство,рибне господарство та мисливство 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
170000 Транспорт, дорожнє господарство зв"язок телекомунікацій та інформатика 0,0 0,00 0,00 0,0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,0
170102 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 0,0     0,0             0,0
170302 Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті 0,0     0,0             0,0
200000 Охорона навколишнього середовища 0,0     0,0 0,0     0,0     0,0
200200 Охорона і раціональне використання земель 0,0     0,0             0,0
240000 Цільові фонди 0,0 0,0 0,0 4300,0 4300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 4300,0
240900 Цільові фонди ,утворені, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади       4300,0 4300,0           4300,0
240604 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища 0,0     0,0             0,0
250000 Видатки не віднесені до основних груп 52000,0 0,00 0,00 0,0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52000,0
250102 Резервний фонд 0,0     0,0 0,0           0,0
250404 Інші видатки 52000,0     0,0             52000,0
  Разом видатки -94000,0 -155000,0 0,0 600973,0 23973,0 0,0 19673,0 411000,0 411000,0 360400,0 506973,0
250380 Інша субвенція 205542,0     36203,0 36203,0           241745,0
250311 Дотації вирівнювання, що передаються з районних та міських бюджетів  0,0     0,0             0,0
250388 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів -4300,0     0,0             -4300,0
250313 Додаткова дотація з на вирівнювання фінансової забезпеченості 0,0     0,0             0,0
250354 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах 0,0     0,0             0,0
250344 Субвенція , що передаеться з місцевого бюджету до Державного бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку 0,0     0,0             0,0
250300 Трансферти 201242,0 0,0 0,0 36203,0 36203,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 237445,0
  Всього видатків 107242,0 -155000,0 0,0 471176,0 60176,00 0,0 19673,00 411000,0 411000,0 360400,0 578418,00
Керуючий справами районної ради


І.Балацко

ВиконавецьЗаступник начальника фінансового управління
С.Георгіца
Додаток №3
до рішення 26 чергової сесії районної ради
VІ скликання  від 25.09.2014 р №2-26/14 Уточнення  розподілу видатків районного бюджету на 2014 рік
за головними розпорядниками коштів
(грн.)
Код  головного розпорядника коштів Назва головного розпорядника     коштів Видатки загального фонду Видатки спеціального фонду Разом
КТКВ Назва КТКВ Всього з  них Всього споживання з  них розвитку з них
бюджет розвитку з них
капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку ( спеціального фонду)
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії
1 2 4 5 6 8 9 10 11 12     14(3+8)
О1 Районна рада 0,0 0,0 0,0 4300,0 4300,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 4300,0
010116 Органи місцевого самоврядування       0,0             0,0
250404 Інші видатки       0,0             0,0
250344 Субвенція , що передаеться з місцевого бюджету до Державного бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку 0,0     0,0             0,0
240900 Цільові фонди ,утворені, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади       4300,0 4300,0           4300,0
О3 Районна державна адміністрація -164000,00 -155000,00 0,00 216000,00 0,00 0,00 0,00 216000,00 216000,00 216000,00 52000,0
О80101 Лікарні       0,00             0,0
80800 Центри первинної медичної ( медико-санітарної допомоги ) -216000,0 -155000,0   216000,00       216000,0 216000,0 216000,0 0,0
081002 Інші заходи по охороні здоров'я       0,00             0,0
081004 Централізовані бухгалтерії       0,00             0,0
090802 Інші програми соціального захисту неповнолітніх        0,0             0,0
091101 Утримання центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді       0,0             0,0
091102 Програми і заходи  центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді       0,0             0,0
091209 Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів       0,0             0,0
120201 Періодичні видання (газети і журнали)       0,0             0,0
                        0,0
130201 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань( які проводяться громадськими організаціями фізкультурно- спортивної спрямованості)       0,0             0,0
130203 Утримання та навчально-тренувальна робота ДЮСШ (які підпорядковані громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості)       0,0             0,0
130205 Фінансова підтримка спортивних споруд, які належать громадським організаціям фізкультурно- спортивної спрямованості)       0,0             0,0
250404 інші видатки 52000,0     0,0             52000,0
15 Управління праці та соціального захисту населення 70000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 70000,0
070303 Дитячі будинки (в т.ч. сімейного типу, прийомні сім"ї)  0,00     0,0             0,0
090201 Пільги ветеранам війни та праці на житлово-комунальні послуги       0,0             0,0
090202 Пільги ветеранам війни та праці напридбання твердого палива та скрапленого газу       0,0             0,0
090204 Пільги  ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ на житло-комунальні послуги       0,0             0,0
090205 Пільги ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ на придбання твердого палива та скрапленого газу 1000,00     0,0             1000,0
О90207 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на житлово- комунальні послуги       0,0             0,0
О90208 Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на придбання твердого палива та скрапленого газу       0,0             0,0
О90209 Інші пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи       0,0             0,0
090210 Пільги громадянам , передбачені пунктом ''і''частини першої статті 77,29,57на оплату електроенергії ,природного газу, послуг тепло-,водопостачання і водовідведення,квартирної плати.       0,0             0,0
090211 Пільги громадянам , передбачені пунктом ''і''частини першої статті 77,29,57на оплату твердого та рідкого пічного побутового палива       0,0             0,0
090214 Пільги окремим категоріям громадян з послуг звязку        0,0             0,0
090215 Пільги багатодітним сім ям на житлово-комунальні послуги       0,0             0,0
090216 Пільги багатодітним сім ям на придбання твердого палива -1000,00     0,0             -1000,0
091300 Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам       0,0             0,0
090302 Допомога у зв'язку з вагітністю і пологами       0,0             0,0
090303 Допомога на догляд за дитиною віком до 3 років незастрахованим матерям       0,0             0,0
090304 Одноразова допомога при народжені дитини       0,0             0,0
090305 Допомога на дітей , які перебувають під опікою чи піклуванням       0,0             0,0
090306 Допомога на дітей одиноким матерям       0,0             0,0
090307 Тимчасова державна допомога дітям        0,0             0,0
090308 Допомога при усиновленні дитини       0,0             0,0
090401 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям                     0,0
090405 Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг       0,0             0,0
090406 Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу       0,0             0,0
090407 Компенсація населенню додаткових витрат на оплату послух газопостачання, центрального опалення та централізованого постачання гарячої води 0,0                   0,0
090412 Інші видатки на соціальний захист населення 70000,0     0,0             70000,0
091204 Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому       0,0             0,0
091206 Центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів; центри професійної реабілітації інвалідів       0,0             0,0
170102 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян       0,0             0,0
170302 Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті       0,0             0,0
53 Управління  сільського господарства і продовольства  0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
200200 Охорона і раціональне використання земель 0,0     0,0             0,0
75 Фінансове управління райдержадміністрації 201242,0 0,0 0,0 105876,00 55876,00 0,00 19673,00 50000,00 50000,00 0,00 307118,00
100602 Погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію з централізованого водопостачання і водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування.       19673,00 19673,00   19673,00        
250311 Дотації вирівнювання, що передаються з районних бюджетів       0,0             0,0
250354 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах 0,0     0,0             0,0
250388 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів -4300,0                    
250380 Інша субвенція 205542,0     86203,0 36203,0     50000,0 50000,0   291745,0
76 Фінансовий орган (в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) 0,0     0,0             0,0
10 Управління освіти, молоді та спорту 0,0 0,0 0,0 361000,0 0,0 0,0 0,0 361000,0 361000,0 144400,0 361000,0
070101 Дошкільні заклади освіти -52100,0 -25000,0 -18000,0 0,0       0,0 0,0 0,0 -52100,0
070201 Загальноосвітні школи 68000,0   18000,0 0,0             68000,0
070202 Вечірні школи       0,0             0,0
070401 Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 7500,0 6000,0   0,0             7500,0
070802 Методична робота, інши заходи у сфері народної освіти 15890,0 35000,0   0,0             15890,0
070804 Централізовані бухгалтерії обласних, міських, районих відділів освіти       0,0             0,0
070805 Групи ценралізованого господарського обслуговування -47700,0 -35000,0   0,0             -47700,0
070806 Інші заклади освіти 16600,0 19000,0   0,0             16600,0
070808 "Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років"   1810,0     0,0             1810,0
091108 Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей       0,0             0,0
091103 Соціальні програми і заходи державних органів у справах  молоді                     0,0
130102 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань                     0,0
130107 Утримання та навчально-тренувальна робота ДЮСШ -10000,0     0,0             -10000,0
150101 Капітальні вкладення       361000,0       361000,0 361000,0 144400,0 361000,0
250403 Видатки на покриття інших заборгованостей, що виникли у попередні роки       0,0             0,0
24 Відділ культури національностей та релігій 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
110201 Бібліотеки 0,0     0,0             0,0
110204 Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу       0,0       0,0     0,0
110205 Школи естетичного виховання дітей       0,0       0,0     0,0
110300 Кінематографія       0,0       0,0     0,0
110502 Інші культурно- освітні заклади і заходи       0,0             0,0
250404 Інші видатки       0,0       0,0     0,0
  ВСЬОГО 107242,0 -155000,0 0,0 687176,00 60176,00 0,0 19673,00 627000,0 627000,0 360400,0 794418,00


Керуючий справами районної ради

І.Балацко


ВиконавецьЗаступник начальника фінансового управлінняС.Георгіца


Додаток №3-1
до рішення 26 чергової сесії районної ради
VІ скликання  від 25 вересня 2014 року №2-26/14Розподіл видатків районного бюджету на 2014 рік
за головними розпорядниками коштів у розрізі бюджетних програм
(грн.)
Код  головного розпорядника коштів Назва головного розпорядника     коштів , назва бюджетних  програми Видатки загального фонду Видатки спеціального фонду Разом
Код тимчасової  класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів КТКВК Назва КПКВК Всього з  них Всього споживання з  них розвитку з них
бюджет розвитку з них
капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку ( спеціального фонду)
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 12 14(3+7)
О1 Районна рада 0,0 0,0 0,0 4300,0 4300,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 4300,0
010116 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної  ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів       0,0             0,0
250404 Інші видатки 0,0     0,0             0,0
250344 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного  та культурного розвитку регіонів 0,0     0,0             0,0
240900 Цільові фонди ,утворені, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади 0,0     4300,0 4300,0           4300,0
150101 Капітальні вкладення        0,0             0,0
О3 Районна державна адміністрація -164000,00 -155000,00 0,00 216000,00 0,00 0,00 0,00 216000,00 216000,00 216000,00 52000,0
О80101 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню 0,0     0,00             0,0
80209 Надання швидкої та невідкладної медичної допомоги населенню 0,00                   0,00
80300 Амбулаторно-поліклінічна допомога 0,0                   0,0
80600 Фельдшерсько-акушерські пункти 0,0                   0,0
080800 Первинна  медико-санітарна допомога -216000,0 -155000,0   216000,00       216000,0 216000,0 216000,0 0,0
081002 Інші заходи в галузі  охорони здоров'я 0,00     0,00             0,0
081003 Служби технічного нагляду за будівництвом та капітальним ремонтом, централізовані бухгалтерії 0,00     0,00             0,0
090802 Заходи державної політики  з питань дітей та їх соціального захисту 0,0     0,0             0,0
091101 Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 0,0     0,0             0,0
091102 Програми і заходи  центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 0,0     0,0             0,0
091209 Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів діяльність яких  має соціальну спрямованість 0,0     0,0             0,0
120201 Підтримка  періодичних  видань (газет і журналів) 0,0     0,0             0,0
    0,0                   0,0
130201 Фінансова підтримка регіональних осередків  всеукраїнських фізкультурно-спортивних  товариств для проведення навчаьно-тренувальної  та спортивної роботи 0,0     0,0             0,0
130203 Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл  фізкультурно-спортивних товариств 0,0     0,0             0,0
130205 Фінансова підтримка спортивних споруд, які належать громадським організаціям фізкультурно- спортивної спрямованості) 0,0     0,0             0,0
210105 Видатки на запобігання  та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 0,0     0,0              
250403 Видатки на покриття інших заборгованостей, що виникли у попередні роки 0,0     0,0              
250404 інші видатки 52000,0     0,0             52000,0
15 Управління праці та соціального захисту населення 70000,00 0,00 0,00 0,0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 70000,0
070303 Надання  освіти в дитячих будинках, утримання та забезпечення їх діяльності 0,00     0,0             0,0
090201 Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"( 3551-12), особам, які мають особливі  заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих ( загиблих) осіб, які мають особливі  заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають  особливі  трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам ( вдівцям) та батькам померлих ( загиблих) осіб, які  мають  особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нациських переслідувань та  реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на   житлово-комунальні послуги 0,00     0,0             0,0
090202 Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України " Про статус ветеранів війни, гарантії їх  соціального захисту" ( 3551-12), особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдова ( вдівцям) та батькам померлих ( загиблих) осіб, які мають особливі  заслуги перед Батьківщиною, особам, які  мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам ( вдівцям) та батькам померлих ( загиблих) осіб, які мають  особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нациських переслідувань на придбання твердого палива та скрапленого газу. 0,00     0,0             0,0
090204 Надання  пільг  ветеранам військової служби ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби,  ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального  звязку та захисту інформації України,  вдовам (вдівцям) померлих ( загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової  міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально- виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби  спеціального звязку та  захисту  інформації України, звільненим зі служби за віком, хворобою або вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки  України, працівникам міліції,  особам начальницького складу податкової міліції на житло-комунальні послуги 0,00     0,0             0,0
090205 Надання пільг ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції,  ветеранам  Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам  Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України на придбання твердого палива  1000,00     0,0             1000,0
О90207 Надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружиним ( чоловікам) та опікунам ( на час опікунства) дітей  померлих громадян, смерть яких повязана з Чорнобильскою катастрофою на житлово- комунальні послуги 0,00     0,0             0,0
О90208 Надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи дружиним ( чоловікам) та опікунам ( на час опікунства) дітей  померлих громадян, смерть яких повязана з Чорнобильскою катастрофою на придбання твердого палива  0,00     0,0             0,0
О90209 Надання інших  пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи дружиним ( чоловікам) та опікунам ( на час опікунства) дітей  померлих громадян, смерть яких повязана з Чорнобильскою катастрофою 0,00     0,0             0,0
090210 Надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбаченим частино  четвертою статі 20 Закону України "Про захист  рослин" ( 180-14) , громадянам, передбаченим пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоровя ( 2801-12) , частиною пятою статті 29 Закону України "Про культуру" ( 2778-17) , частиню другою статті 30 Закону України " Про бібліотеки та бібліотечну справу" ( 32/95- ВР), абзацом частини  четвертої статті 57 Закону України " Про освіту" ( 1060-12), на безоплатне корисування  житлом, опаленням та освітленням 0,00     0,0             0,0
090211 Надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбаченим частино  четвертою статі 20 Закону України "Про захист  рослин" ( 180-14) , громадянам, передбаченим пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоровя ( 2801-12) , частиною пятою статті 29 Закону України "Про культуру" ( 2778-17) , частиню другою статті 30 Закону України " Про бібліотеки та бібліотечну справу" ( 32/95- ВР), абзацом частини  четвертої статті 57 Закону України " Про освіту" ( 1060-12), на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива 0,00     0,0             0,0
090214 Надання пільг окремим категоріям громадян з послуг звязку  0,00     0,0             0,0
090215 Надання пільг багатодітним сім ям на житлово-комунальні послуги 0,00     0,0             0,0
090216 Надання пільг багатодітним сім ям на придбання твердого палива та скрапленого газу -1000,00     0,0             -1000,0
091300 Надання державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам 0,00     0,0             0,0
090302 Надання допомога у зв'язку з вагітністю і пологами 0,00     0,0             0,0
090303 Надання допомоги на догляд за дитиною віком до трьох  років  0,00     0,0             0,0
090304 Надання  допомоги при народжені дитини 0,00     0,0             0,0
090305 Надання допомоги на дітей , над якими встановлено опіку чи піклування 0,00     0,0             0,0
090306 Надання допомоги на дітей одиноким матерям 0,00     0,0             0,0
090307 Надання тимчасової державної допомоги дітям  0,00     0,0             0,0
090308 Надання допомоги при усиновленні дитини 0,00     0,0             0,0
090401 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям 0,00                   0,0
090405 Надання субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 0,00     0,0             0,0
090406 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 0,0     0,0             0,0
090412 Інші видатки на соціальний захист населення 70000,0     0,0             70000,0
091204 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у звязку з похилим віком, хворобою, інвалідністюТериторіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому 0,0     0,0             0,0
091206 Надання реабілітаційних послуг інвалідів та дітям-інвалідам 0,0     0,0             0,0
170102 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 0,0     0,0             0,0
170302 Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті 0,0     0,0             0,0
150101 Капітальні вкладення 0,0     0,0             0,0
250403 Видатки на покриття інших заборгованостей, що виникли у попередні роки 0,0     0,0             0,0
53 Управління  сільського господарства і продовольства  0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
160903 Програми в галузі сільського господарства, лісового господарства, рибальства та мисливства 0,0                   0,0
200200 Охорона і раціональне використання земель 0,0     0,0             0,0
250344 Субвенція з міцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного  та культурного розвитку регіоні 0,0                    
250403 Видатки на покриття інших заборгованостей, що виникли у попередні роки 0,0     0,0             0,0
75 Районне фінансове управління 201242,0 0,0 0,0 105876,0 55876,0 0,0 19673,0 50000,0 50000,0 0,0 307118,0
100602 Погашення заборгованості різниці  в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка  виникла у звязку з невідповідністю фактичної вартості 0,0     19673,0 19673,0   19673,0       19673,0
250311 Дотації вирівнювання, що передаються з районних бюджетів 0,0     0,0             0,0
250354 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах 0,0     0,0             0,0
250380 Інша субвенція 205542,0     86203,0 36203,0     50000,0 50000,0   291745,0
250388 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів -4300,0                    
76 Фінансовий орган (в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) 0,0     0,0             0,0
10 Управління освіти, молоді та спорту 0,00 0,0 0,00 361000,0 0,0 0,0 0,0 361000,0 361000,0 144400,0 361000,00
070101 Дошкільна освіта -52100,0 -25000,0 -18000,0 0,0             -52100,00
070201 Надання загальноосвітної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімазіями 68000,0   18000,0 0,0             68000,00
070202 Надання  загальноосвітної  середньої  освіти вечірніми  (змінними)  школами       0,0             0,0
070401 Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 7500,0 6000,0   0,0             7500,00
070802 Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи в галузі освіти 15890,0 35000,0   0,0             15890,00
070804 Централізоване веення бухгалтерськог обліку       0,0             0,00
070805 Здійснення  ценралізованого господарського обслуговування -47700,0 -35000,0   0,0             -47700,00
070806 Утримання інших закладів освіти 16600,0 19000,0   0,0             16600,00
070808 Надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років   1810,0     0,0             1810,0
091108 Оздоровлення та відпочинок дітей ( крім заходів з  оздоровлення дітей, що здіснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)       0,0             0,00
091103 Заходи державної політики з питань молоді                     0,00
130102 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту                     0,00
130107 Утримання та навчально-тренувальна робота ДЮСШ -10000,0     0,0             -10000,00
150101 Капітальні вкладення       361000,0       361000,0 361000,0 144400,0 361000,00
250403 Видатки на покриття інших заборгованостей, що виникли у попередні роки 0,00     0,0             0,00
24 Відділ культури 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
110201 Бібліотеки 0,0     0,0             0,0
110204 Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу 0,0     0,0             0,0
110205 Школи естетичного виховання дітей 0,0     0,0             0,0
110300 Кінематографія 0,0     0,0             0,0
110502 Інші культурно- освітні заклади і заходи 0,0     0,0             0,0
250404 Інші видатки 0,0     0,0             0,0
250403 Видатки на покриття інших заборгованостей, що виникли у попередні роки 0,0     0,0             0,0
  ВСЬОГО 107242,00 -155000,0 0,0 687176,00 60176,0 0,0 19673,0 627000,0 627000,0 360400,0 794418,00


Керуючий справами районної ради

І.Балацко


ВиконавецьЗаступник начальника фінансового управління


С.Георгіца


Додаток № 4
до рішення  сесії
районної ради
від 25.09.14 №2-26/14


               Уточнення   джерел фінансування  районного бюджету на 2014 рік


Назва ККФ Загальний фонд Спеціальний фонд Всього загальний та спеціальний фондиразом у т.ч. бюджет розвитк           1. Класифікації фінансування за типом кредитора          Внутрішнє фінансування 200000 419942 387003 360400 446545Фінансування за рахунок залишків коштів на рахунках бюджетних установ 208000 419942 387003 360400 446545Залишок на початок року 208100 419942 26603   446545Передача коштів  із загального  до спеціального фонду бюджету 208400 -360400 360400 360400 0           2. Класифікація фінансування бюджету за типом боргового зобовязання           фінансування за активними операціями 600000 419942 387003 360400 446545Зміни  обсягів готівкових коштів 602000 419942 387003 360400 446545залишки коштів на початок року 602100 419942 26603   446545Передача коштів із загального фонду до спеціального фонду бюджету  602400 -360400 360400 360400 0Керуючий справами районної ради


І.БалацкоВиконавець:
Заступник начальника  фінансвого управління                                           С.Георгіца                      


Новоселицька районна рада

Оголошення

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості: -нежитлових приміщень поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м. для облаштування кабінетів лікаря-отоларинголога, що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.