Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №13-26/14 від 25.09.2014. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок
завантажити документ
                                                                 
У К Р А Ї Н А
 НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІ чергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ  №13-26/14

25 вересня 2014 року                                                                                                                                          м. Новоселиця

Про затвердження технічних документацій
по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок     Розглянувши  клопотання  начальника відділу Держземагенства у Новоселицькому районі Стуса І.Т щодо затвердження  технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок за межами населених пунктів, враховуючи висновки державної експертизи землевпорядної документації та висновки  постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів та з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій,  керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку землі», пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

    1.Затвердити технічні документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок за межами населених пунктів на території:
   1) Берестянської сільської ради:
     ●Москалюку Володимиру Іллічу, земельна ділянка для іншого сільськогосподарського призначення загальною площею  0,0770 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 31 370,30 грн.(тридцять одна тисяча триста сімдесят гривень 30 копійок);
     ●Москалюку Володимиру Іллічу, земельна ділянка для іншого сільськогосподарського призначення загальною площею  0,0727 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 29 618,45 грн.(двадцять дев’ять тисяч шістсот вісімнадцять гривень 45 копійок).
     ●Антонюку Дану Івановичу, земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, що передається в оренду загальною площею               1,5405 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 16 927,05 грн. (шістнадцять тисяч дев’ятсот двадцять сім  грн. 05 коп.);
     ●Руснаку Івану Миколайовичу,  земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, що передається в оренду загальною площею 1,5410 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 16 970,83 грн. (шістнадцять тисяч дев’ятсот сімдесят грн. 83 коп.);
     ●Руснаку Руслану Івановичу, земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, що передається в оренду загальною площею 1,5400 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 16 864,12 грн. (шістнадцять тисяч вісімсот шістдесят чотири  грн. 12 коп.).
   2) Довжоцької сільської ради:
     ●Романелу Едуарду Івановичу, земельна ділянка для обслуговування нежитлової будівлі (магазину з міні –баром) загальною площею  0,1369 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 170 726,88 грн.(сто сімдесят тисяч сімсот двадцять шість гривень 88 копійок).
   3) Магальської сільської ради:
     ●Сорочану Івану Омеляновичу, земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею  0,4651 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 991 546,69 грн.(дев’ятсот дев’яносто  одна тисяча п’ятсот сорок шість гривень 69 копійок).
   4) Мамалигівської сільської ради:
     ●Капрошу Олександру Сергійовичу, Санду Віталію Борисовичу, Кіцаку Віктору Сельвестровичу, земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею  0,1777 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 58 185,45 грн.(п’ятдесят вісім тисяч сто вісімдесят п’ять гривень 45 копійок).
     5) Котелівської сільської ради:
●Приватному підприємцю Козак Валентині Василівні,  земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться в оренді загальною площею 0,0700 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 64 790,22 грн. (шістдесят чотири тисячі сімсот дев’яносто грн.               22 коп.);
     6) Маршинецької сільської ради:
     ●Фермерському господарству ״ВІЛМ-АГРО״,  земельна ділянка для ведення фермерського господарства, що знаходиться в оренді загальною площею 2,5544 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 15 638,68 грн. (п'ятнадцять тисяч шістсот вісімдесят три грн. 68 коп.).
     7) Рингацької сільської ради:
     ●ФО-П Житарюку Сергію Леонідовичу, земельна ділянка для підприємств іншої промисловості (для обслуговування цеху по виробництву олії),  що передається в оренду загальною площею 0,0760 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 54 994, 69 грн. (п’ятдесят чотири тисячі дев´ятсот дев´яносто чотири грн. 69 коп.).
     8) Строїнецької сільської ради:
      ●Папуку Генадію Михайловичу, земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, що передається в оренду загальною площею       1,9942 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 20 213,61 грн. (двадцять тисяч двісті тринадцять грн. 61 коп.).
     9) Щербинецької сільської ради:
     ●Бурлаці  Валентині Миколаївні, земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства (багаторічні насадження), що передається в оренду загальною площею 2,0000 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 53 198.82 грн. (п’ятдесят три тисячі сто дев’яносто вісім грн.   82 коп.).
     2.При наданні витягу про нормативну грошову оцінку відділу Держземагентства у Новоселицькому районі застосовувати коефіцієнти індексації грошової оцінки, починаючи з дати розробки документації.     
      3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу Держземагентства у Новоселицькому районі Стуса І.Т. та постійну комісію районної ради з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів (Керцоя О.Г.).

     
Голова районної ради                                                                                                                                                  Р. Криган

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.