Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №6-26/14 від 25.09.2014. Про надання в оренду нежитлових приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району
завантажити документ

У К Р А Ї Н А

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІ чергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ № 6-26/14

25 вересня 2014 року                                                                                                                                  м. Новоселиця

Про надання в оренду нежитлових приміщень,
що належать до спільної власності
 територіальних громад міста Новоселиця та
сіл Новоселицького району


Розглянувши клопотання головного лікаря Чернівецького обласного наркологічного диспансеру Самсонюка В.О., директора МКП «Фарма-Бук» Ставнійчук О.І., директора ТОВ "Ново-Фарм" Чиженко М.В., ПП Конопського В. О., директора приватного підприємства «Гармонія 2000» Мельника М.І., директора Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Діц Р.Л., директора ТзОВ «Науково-виробнича фірма «Авіцена» Маковійчука Л.Б., громадянина Манайку В.Ф. щодо надання в оренду нежитлових приміщень, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про оренду нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

ВИРІШИЛА:

     1.Надати для забезпечення функціональних обов’язків Територіальному центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) в оренду з 02 грудня 2014 року терміном на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 1 гривня за 1 м2 в рік нежитлове приміщення площею 17,7 м2, що розташоване за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна, 37.
     2.Надати в оренду з 02 грудня 2014 року терміном на 2 роки та 11 місяців зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки нежитлові приміщення в будівлі Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня», що розташовані за адресою: м.Новоселиця, вул.Карамзіна, 1:
     1)Чернівецькому обласному наркологічному диспансеру площею 16,4 м2 для забезпечення функціональних обов’язків;
     2)ТОВ "Ново-Фарм" площею 18 м2 для розміщення аптечного пункту;
     3)Приватному підприємцю Конопському Віталію Олександровичу площею 5 м2 для розміщення торгівельного лотка з продажу окулярів;
     4)Приватному підприємству «Гармонія 2000» площею 20,2 м2 для розміщення аптечного пункту;
     5)ТзОВ «Науково-виробнича фірма «Авіцена» площею 14,7 м2 під кабінет для забору аналізів.
     3.Надати Манайку Василю Федоровичу в оренду з 01 жовтня 2014 року терміном на 2 роки та 11 місяців зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки нежитлове приміщення гаражу №13 площею 27,1 м2, що розташований за адресою: м.Новоселиця, вул.Центральна, 37.
     4.Доручити голові районної ради Кригану Р.В. укласти відповідні договори оренди із вищезазначеними юридичними та фізичними особами.
     5.Зобов’язати орендарів в місячний термін з моменту укладання договорів оренди застрахувати Майно на користь орендодавця від випадкової загибелі чи пошкодження на термін його дії та надати відповідні копії у відділ комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій.
     6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Томулець А.К.).Голова районної ради                                                                                                                                               Р. Криган


Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.