Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №6-26/14 від 25.09.2014. Про надання в оренду нежитлових приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району
завантажити документ

У К Р А Ї Н А

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІ чергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ № 6-26/14

25 вересня 2014 року                                                                                                                                  м. Новоселиця

Про надання в оренду нежитлових приміщень,
що належать до спільної власності
 територіальних громад міста Новоселиця та
сіл Новоселицького району


Розглянувши клопотання головного лікаря Чернівецького обласного наркологічного диспансеру Самсонюка В.О., директора МКП «Фарма-Бук» Ставнійчук О.І., директора ТОВ "Ново-Фарм" Чиженко М.В., ПП Конопського В. О., директора приватного підприємства «Гармонія 2000» Мельника М.І., директора Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Діц Р.Л., директора ТзОВ «Науково-виробнича фірма «Авіцена» Маковійчука Л.Б., громадянина Манайку В.Ф. щодо надання в оренду нежитлових приміщень, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про оренду нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

ВИРІШИЛА:

     1.Надати для забезпечення функціональних обов’язків Територіальному центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) в оренду з 02 грудня 2014 року терміном на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 1 гривня за 1 м2 в рік нежитлове приміщення площею 17,7 м2, що розташоване за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна, 37.
     2.Надати в оренду з 02 грудня 2014 року терміном на 2 роки та 11 місяців зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки нежитлові приміщення в будівлі Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня», що розташовані за адресою: м.Новоселиця, вул.Карамзіна, 1:
     1)Чернівецькому обласному наркологічному диспансеру площею 16,4 м2 для забезпечення функціональних обов’язків;
     2)ТОВ "Ново-Фарм" площею 18 м2 для розміщення аптечного пункту;
     3)Приватному підприємцю Конопському Віталію Олександровичу площею 5 м2 для розміщення торгівельного лотка з продажу окулярів;
     4)Приватному підприємству «Гармонія 2000» площею 20,2 м2 для розміщення аптечного пункту;
     5)ТзОВ «Науково-виробнича фірма «Авіцена» площею 14,7 м2 під кабінет для забору аналізів.
     3.Надати Манайку Василю Федоровичу в оренду з 01 жовтня 2014 року терміном на 2 роки та 11 місяців зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки нежитлове приміщення гаражу №13 площею 27,1 м2, що розташований за адресою: м.Новоселиця, вул.Центральна, 37.
     4.Доручити голові районної ради Кригану Р.В. укласти відповідні договори оренди із вищезазначеними юридичними та фізичними особами.
     5.Зобов’язати орендарів в місячний термін з моменту укладання договорів оренди застрахувати Майно на користь орендодавця від випадкової загибелі чи пошкодження на термін його дії та надати відповідні копії у відділ комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій.
     6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Томулець А.К.).Голова районної ради                                                                                                                                               Р. Криган


Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.