Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Звернення №400 від 01.07.2014. Про суспільну ситуацію, дотримання законності та забезпечення правопорядку в районі (Президенту України)
завантажити документ

УКРАЇНА
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Чкалова, 7, м. Новоселиця, 60300, тел./факс: (03733) 2-02-01, тел. 2-09-60
Е-mail: ns.rayrada@ukr.net Код ЄДРПОУ 21423124

 01.07.2014 №400     

                                                                                 Президенту України
                                                                                 Порошенку П.О.
                                                                    
Вельмишановний Петре Олексійовичу!


     Новоселицька районна рада Чернівецької області просить Вас врахувати пропозиції громадян та депутатів, викладених у зверненні, що додається.
         
     Додаток: Копія звернення районної ради, на 1 арк.
З повагою
Голова районної ради                                                                                                                                                           Р. Криган
ЗВЕРНЕННЯ

     Ми, депутати районної ради та громада Новоселицького району Чернівецької області, всебічно підтримуємо Ваші дії з мирного врегулювання ситуації на Сході України. Демілітаризація та припинення вогню – перший крок до відновлення миру та деескалації суспільно-політичної кризи.
     Також схвалюємо внесення до Верховної Ради України змін до Конституції щодо удосконалення системи функціонування місцевого самоврядування з передачею відповідних повноважень на місця, в тому числі з гуманітарних, бюджетних, мовних та інших питань. Такі кроки дозволять ефективно розвивати регіони і територіальні громади.
     Разом з тим, ми та жителі району стурбовані ситуацією, що складається з проходженням служби військовими та працівниками правоохоронних органів у зоні АТО. Це, насамперед, пов’язано із їх недостатнім забезпеченням спеціальними засобами індивідуального захисту (бронежилетами, приладами нічного бачення тощо), спецформою, продуктами харчування, засобами гігієни та іншими. Не менш гострою проблемою залишається ротація військовослужбовців та повернення їх до місць постійної дислокації.
     Така ситуація викликає стурбованість та невдоволення, як з боку сімей та близьких родичів призовників, так і в певної частини громадськості, що загалом може призвести до дій, які в подальшому негативно впливатимуть на стабільність ситуації та можуть мати більш тяжкі наслідки для соціально-економічного розвитку району.
     Віримо та сподіваємось, що ситуація на Сході України буде вирішена у мирний спосіб. Проте на даний час наш святий обов’язок – надавати допомогу військовослужбовцям та працівникам правоохоронних органів. Розуміємо, що держава перебуває в дуже скрутному становищі, і, на жаль, не в змозі ефективно вирішувати питання належного забезпечення мобілізованих. Водночас громада Новоселиччини демонструє підтримку і взаєморозуміння щодо збору коштів та надання відповідної гуманітарної допомоги.
     Тому, просимо Вас в найкоротші терміни прийняти відповідні акти, якими заборонити Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України та іншим силовим відомствам направляти в зону бойових дій військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, котрі належним чином не забезпечені індивідуальними засобами захисту, не пройшли відповідну підготовку та не мають навиків, а також своєчасно проводити їх ротацію.

Новоселицька районна рада

Оголошення