Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №17-24/14 від 04.06.2014. Про запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Про вжиття заходів щодо скасування права власності Москалюка В.І. на земельну ділянку міського ринку та повернення ринку у комунальну власність територіальної громади м. Новоселиця»
завантажити документ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІV чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ №17-24/14

 04 червня 2014 року  м. Новоселиця


Про запит депутата районної ради Попадюка І.М.
«Про вжиття заходів щодо скасування права
власності Москалюка В.І. на земельну ділянку
міського ринку та повернення ринку у комунальну
власність територіальної громади м. Новоселиця»


Розглянувши запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Про вжиття заходів щодо скасування права власності Москалюка В.І. на земельну ділянку міського ринку та повернення ринку у комунальну власність територіальної громади м.Новоселиця», керуючись частиною 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Про вжиття заходів щодо скасування права власності Москалюка В.І. на земельну ділянку міського ринку та повернення ринку у комунальну власність територіальної громади м.Новоселиця» (додається) направити на адресу міського голови Нікорич М.І. для відповідного реагування та повідомлення про результати його розгляду депутата і виконавчий апарат районної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради Туряк З.В.

 Заступник голови районної ради  В.Горбатюк
Новоселицька районна рада

Оголошення