Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №18-22/14 від 20.03.2014. Про запит депутата районної ради Чорного Р. В. «Щодо ситуації з житловим фондом багатоповерхових будинків с.Подвірне»
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІІІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ №18-22/14


 20 березня 2014 року м. Новоселиця

Про запит депутата районної ради Чорного Р. В.
«Щодо ситуації з житловим фондом багатоповерхових
 будинків с.Подвірне»

Розглянувши запит депутата районної ради Чорного Р.В. «Щодо ситуації з житловим фондом багатоповерхових будинків с.Подвірне», керуючись частиною 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Запит депутата районної ради Чорного Р.В. «Щодо ситуації з житловим фондом багатоповерхових будинків с.Подвірне» (додається) направити на адресу керівника ТОВ «Агрофірма ім. Суворова» Туруна Г.П. для відповідного реагування та повідомлення про результати його розгляду виконавчий апарат районної ради та депутата Чорного Р.В. у 10 – ти денний термін.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради Туряк З.В.


 Голова районної ради Д.ШоваНовоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.