Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №25 - 18/13 від 19.09.2013. Про запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Щодо обладнання пішохідного переходу через залізничну колію»
завантажити документ


У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІІ чергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ № 25 - 18/13

 19 вересня 2013 року м. Новоселиця

Про запит депутата районної ради Попадюка І.М.
«Щодо обладнання пішохідного переходу через
залізничну колію»


Розглянувши запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Щодо обладнання пішохідного переходу через залізничну колію», керуючись частиною 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Запит депутата районної ради Попадюка І.М. (додається) направити на адресу Новоселицького міського голови Нікорич М.І. для відповідного реагування та повідомлення про результати його розгляду депутата і виконавчий апарат районної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради Туряк З.В.


 Голова районної ради Д.Шова

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.