Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №25 - 18/13 від 19.09.2013. Про запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Щодо обладнання пішохідного переходу через залізничну колію»
завантажити документ


У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІІ чергова сесія VІ скликання
РІШЕННЯ № 25 - 18/13

 19 вересня 2013 року м. Новоселиця

Про запит депутата районної ради Попадюка І.М.
«Щодо обладнання пішохідного переходу через
залізничну колію»


Розглянувши запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Щодо обладнання пішохідного переходу через залізничну колію», керуючись частиною 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Запит депутата районної ради Попадюка І.М. (додається) направити на адресу Новоселицького міського голови Нікорич М.І. для відповідного реагування та повідомлення про результати його розгляду депутата і виконавчий апарат районної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради Туряк З.В.


 Голова районної ради Д.Шова

Новоселицька районна рада

Оголошення

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості: -нежитлових приміщень поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м. для облаштування кабінетів лікаря-отоларинголога, що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.