Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №24 - 18/13 від 19.09.2013. Про запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Щодо облаштування дитячих майданчиків"
завантажити документ


У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХVІІІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ № 24 - 18/13

 19 вересня 2013 року   м. Новоселиця

Про запит депутата районної ради Попадюка І.М.
«Щодо облаштування дитячих майданчиків»


Розглянувши запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Щодо облаштування дитячих майданчиків», керуючись частиною 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Запит депутата районної ради Попадюка І.М. (додається) направити на адресу Новоселицького міського голови Нікорич М.І. для відповідного реагування та повідомлення про результати його розгляду депутата і виконавчий апарат районної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради Туряк З.В.


 Голова районної ради Д.Шова
Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.