Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №1-11/12 від 15.08.2012. Про внесення змін до рішення VІІІ позачергової сесії районної ради VІ скликання № 1-8/11«Про районний бюджет на 2012 рік» від 29 грудня 2011 року
завантажити документ

У К Р А Ї Н А

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ позачергова сесія VІ скликання

                      РІШЕННЯ   1  - 11 /12

15 серпня   2012                               м. Новоселиця

 

Про   внесення  змін  до  рішення   VІІІ позачергової      сесії    районної     ради

VІ скликання № 1-8/11«Про  районний  бюджет   на   2012 рік»   від  29   грудня 2011 року

 

 

     Заслухавши та обговоривши  інформацію начальника  фінансового управління районної державної адміністрації Дячук Н.С., голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Томульця А.К. щодо внесення змін до рішення VІІІ позачергової сесії районної ради   скликання № 1-8/11 «Про районний бюджет на 2012 рік» від 29 грудня 2011 року, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та  управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   районна рада

                                           

                                                ВИРІШИЛА :

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації:

        -збільшити доходи загального фонду  районного бюджету  у сумі 500000 грн. за рахунок  іншої  субвенції з обласного бюджету згідно рішення  сесії обласної ради від 27.07.2012 № 111-11/12 «Про внесення змін до обласного бюджету» на придбання  меблів та обладнання  для школи в с. Магала.

        -збільшити  профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 200000 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

  -збільшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі  200000 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 

 

 

2. Відділу освіти  районної державної адміністрації:

        -збільшити видатки загального фонду загальноосвітніх шкіл на придбання  предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря, в тому числі мякого інвентаря та обладнання у сумі 300000 грн. на придбання  меблів та обладнання  для школи в с. Магала.

       -збільшити видатки спеціального фонду загальноосвітніх шкіл на придбання обладнання і предметів  довгострокового користування у сумі 200000 грн. на придбання  меблів та обладнання  для школи в с. Магала.

 

     3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника  фінансового управління районної державної адміністрації Дячук Н.С. та постійну комісію районної ради з питань  планування бюджету, фінансів та  управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Томулець А.К.).

 

        

 

 

 Голова районної ради                                                            Д.Шова

 

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.