Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №1 від 02.08.2012. Про стан дотримання стабільної напруги в електромережах району, ситуацію щодо заміни електротрасформаторів і електроопор в населених пунктах та перспективи і проблеми енергозабезпечення нових мікрорайонів (проект)
завантажити документ


УКРАЇНА

 

К  О  О  Р  Д  И  Н  А  Ц  І  Й  Н  А       Р  А  Д   А

З ПИТАНЬ   МІСЦЕВОГО   САМОВРЯДУВАННЯ   ПРИ ГОЛОВІ               НОВОСЕЛИЦЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

                                                  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я  № 1

 

“02” серпня 2012 року                                                                             м. Новоселиця

 

Про    стан    дотримання    стабільної    напруги

в    електромережах   району,     ситуацію    щодо

заміни    електротрасформаторів   і електроопор

в населених пунктах та перспективи і проблеми     

енергозабезпечення  нових мікрорайонів   

 

     Заслухавши та обговоривши  інформацію начальника Новоселицького РЕМ     Нікітіна О.В.  «Про стан дотримання стабільної напруги в   електромережах   району,   ситуацію щодо  заміни   електротрасформаторів і електроопор  в   населених   пунктах та перспективи  і проблеми  енергозабезпечення  нових  мікрорайонів»    Координаційна рада,

                                             

В И Р І Ш И Л А :

 

    1.Інформацію начальника Новоселицького РЕМ Нікітіна О.В. «Про стан  дотримання    стабільної   напруги   в   електромережах   району, ситуацію щодо  заміни електротрасформаторів і електроопор  в населених пунктах   та   перспективи   і    проблеми      енергозабезпечення  нових мікрорайонів» взяти до відома.

 

   2.Рекомендувати:

    -з метою недопущення надзвичайних ситуацій начальнику Новоселицького  РЕМ Нікітіну О.В. спільно з керівниками територіальних громад  району впродовж серпня-вересня 2012 року додатково обстежити електротрансформатори  та електроопори, скласти відповідні листи огляду та дефектні акти, визначитись в необхідності  та доцільності  проведення їх капітальних  ремонтів згідно розроблених  графіків;

    - начальнику управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В. підготувати  та надати в      районних    засобах масової інформації роз»яснення  щодо захисту прав споживачів при виході із ладу приладів та побутової техніки   внаслідок змін в подачі  електроенергії.

 

 

    3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Топала Е.В. та заступника голови районної ради Горбатюка В.Т.

 

 

 

Голова Координаційної  ради                                                                       Д.Шова

 

 

 

Новоселицька районна рада