Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №1 від 02.08.2012. Про стан дотримання стабільної напруги в електромережах району, ситуацію щодо заміни електротрасформаторів і електроопор в населених пунктах та перспективи і проблеми енергозабезпечення нових мікрорайонів (проект)
завантажити документ


УКРАЇНА

 

К  О  О  Р  Д  И  Н  А  Ц  І  Й  Н  А       Р  А  Д   А

З ПИТАНЬ   МІСЦЕВОГО   САМОВРЯДУВАННЯ   ПРИ ГОЛОВІ               НОВОСЕЛИЦЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

                                                  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я  № 1

 

“02” серпня 2012 року                                                                             м. Новоселиця

 

Про    стан    дотримання    стабільної    напруги

в    електромережах   району,     ситуацію    щодо

заміни    електротрасформаторів   і електроопор

в населених пунктах та перспективи і проблеми     

енергозабезпечення  нових мікрорайонів   

 

     Заслухавши та обговоривши  інформацію начальника Новоселицького РЕМ     Нікітіна О.В.  «Про стан дотримання стабільної напруги в   електромережах   району,   ситуацію щодо  заміни   електротрасформаторів і електроопор  в   населених   пунктах та перспективи  і проблеми  енергозабезпечення  нових  мікрорайонів»    Координаційна рада,

                                             

В И Р І Ш И Л А :

 

    1.Інформацію начальника Новоселицького РЕМ Нікітіна О.В. «Про стан  дотримання    стабільної   напруги   в   електромережах   району, ситуацію щодо  заміни електротрасформаторів і електроопор  в населених пунктах   та   перспективи   і    проблеми      енергозабезпечення  нових мікрорайонів» взяти до відома.

 

   2.Рекомендувати:

    -з метою недопущення надзвичайних ситуацій начальнику Новоселицького  РЕМ Нікітіну О.В. спільно з керівниками територіальних громад  району впродовж серпня-вересня 2012 року додатково обстежити електротрансформатори  та електроопори, скласти відповідні листи огляду та дефектні акти, визначитись в необхідності  та доцільності  проведення їх капітальних  ремонтів згідно розроблених  графіків;

    - начальнику управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В. підготувати  та надати в      районних    засобах масової інформації роз»яснення  щодо захисту прав споживачів при виході із ладу приладів та побутової техніки   внаслідок змін в подачі  електроенергії.

 

 

    3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Топала Е.В. та заступника голови районної ради Горбатюка В.Т.

 

 

 

Голова Координаційної  ради                                                                       Д.Шова

 

 

 

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.