Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Благоустрій територій

08.11.2021 12:17

Роботи з благоустрою територій комунальних підприємств області тривають
Роботи з благоустрою територій комунальних підприємств області тривають На виконанння доручення голови Чернівецької обласної ради здійснили низку робіт санітарної обрізки дерев на території ОКНП «Чернівецький обласний стоматологічний центр». Зокрема на території установи ліквідували дерева на підставі ордеру на видалення зелених насаджень, який видано згідно акту обстеження зелених насаджень по вулиці Головній, 135.


25.10.2021 10:32

Роботи з благоустрою тривають
Роботи з благоустрою тривають За дорученням голови обласної ради Олексія Бойка в Оршівському дитячому будинку «Ромашка» підсвітили паркову алею новими електричними ліхтарями. Відтепер прогулянки дітей та працівників безпечні та не обмежені в часі. Нагадаємо, минулого тижня керівництво обласної ради з робочим візитом відвідало дитячу установу. Під час вивчення стану справ, окреслили проблемні питання та сприяли їх оперативному вирішенню.


18.10.2021 15:19

Покращення благоустрою комунальних закладів області триває
Покращення благоустрою комунальних закладів області триває Здійснено низку ремонтних робіт приміщень по вулиці Головній, 29, власником яких є Чернівецька обласна рада, а балансоутримувачем ОКП «Центр комунального майна». Проведено ремонт внутрішнього двору установи, сходового майданчика, оновлено дворовий фасад будівлі, відремонтовано каналізаційні та стічні мережі.


12.10.2021 08:47

На території ОКНП «Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей» завершено роботи з благоустрою
На території ОКНП «Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей» завершено роботи з благоустрою Для подальшого створення безбар’єрного простору для маленьких пацієнтів було звільнено територію від трави і чагарника, спилено старі та зламані дерева, здійснено викорчовування пнів, вирівнювання землі та вивезення сміття. Заходи проведені за дорученням голови обласної ради Олексія Бойка.


21.09.2021 08:58

Для особливих діток облаштують безбар'єрний простір
Для особливих діток облаштують безбар В Буковинському центрі відновного лікування та комплексної реабілітації дітей розпочались роботи щодо облаштування безбар'єрного простору для маленьких пацієнтів. Створення безбар'єрного та інклюзивного середовища для дітей є одним з пріоритетів в роботі Центру. Працівники установи розпочали із розчищення території. Комплекс заходів розпочато із ініціативи та підтримки голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка. Розвиток сфери охорони здоров’я області та забезпечення потреб особливих діток - один з важливих пріоритетів діяльності обласної ради VIII скликання.


15.09.2021 15:48

Магальський дитячий будинок-інтернат готовий до опалювального сезону
Магальський дитячий будинок-інтернат готовий до опалювального сезону Днями на території установи був проведений поточний ремонт на зовнішній теплотрасі із заміною труб. Два котла працюватимуть з використанням природного газу, а ще два, з метою економії бюджетних коштів, - на альтернативному паливі.


08.09.2021 13:12

Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»
Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня 2021 року о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень.


07.09.2021 14:17

У Чорторийському психоневрологічному будинку-інтернаті здійснено низку ремонтних робіт.
У Чорторийському психоневрологічному будинку-інтернаті здійснено низку ремонтних робіт. 
Зокрема, проведено ремонт приміщення кухні, їдальні, відремонтовано корпус денного перебування та попередньо встановлено протипожежну систему. Кошти для здійснення робіт залучено з обласного бюджету, використано внутрішні резерви та залучено пожертви меценатів.


09.06.2021 17:17

Тривають ремонтні роботи в ОКНП «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
Тривають ремонтні роботи в ОКНП «Чернівецька обласна психіатрична лікарня» Вжитими управлінськими заходами директорки підприємства Анжели Левицької та за сприяння голови обласної ради Олексія Бойка вдалося долучити кошти на облаштування сучасних санвузлів та господарського приміщення 13 корпусу лікарні. Ремонтні роботи здійснюють з метою підвищення комфорту та відповідності нормам доступності для маломобільних груп пацієнтів. Чернівецька обласна рада не залишається осторонь проблем обласних закладів охорони здоров’я.


05.06.2021 16:20

Завершились роботи з ремонту фасаду будівлі комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров’я Чернівецької обласної ради»
Завершились роботи з ремонту фасаду будівлі комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров’я Чернівецької обласної ради» Завершились роботи з ремонту фасаду будівлі комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров’я Чернівецької обласної ради», що по вулиці Вірменській, 14. Оновлення загального вигляду фасаду будинку та реставрація деяких декоративних елементів. Відтак дотримані усі норми, які закладені в проєкті та паспорті фасаду. Нагадаємо, що до складу установи входять Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики, інженерно-технічного та фармацевтичного супроводу діяльності закладів охорони здоров’я області, Обласний центр здоров’я та Обласна науково-медична бібліотека.


31.05.2021 14:03

Капітальний ремонт балкону Чернівецької загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату №2
Капітальний ремонт балкону Чернівецької загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату №2 Триває покращення благоустрою комунальних закладів області. За підсумками візиту голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка до Чернівецької загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату №2, капітально відремонтовано балкон, який знаходився в аварійному стані і становив небезпеку для перехожих.


28.04.2021 13:24

Роботи з благоустрою та озеленення територій продовжуються
Роботи з благоустрою та озеленення територій продовжуються Роботи з благоустрою та озеленення територій продовжуються. Перехрестя поряд із обласною психіатричною лікарнею роками перебувало в занедбаному стані. І чиновникам було до нього байдуже. Адже формально територія не належить до комунальних медичних закладів. Проте зовсім трохи бажання, зусиль та небайдужості - і простір навколо зазнає кардинальних змін. Закликаємо не боятися брати ініціативу та змінювати простір навколо себе! Адже результат завжди вартий зусиль. Зауважимо, всі роботи проведені за позабюджетні кошти.


26.04.2021 14:23

Роботи з благоустрою районів тривають. Щиро вдячні депутатам за свідому активну позицію та любов до Буковини!
Роботи з благоустрою районів тривають. Щиро вдячні депутатам за свідому активну позицію та любов до Буковини! Депутати Чернівецької обласної ради від різних фракцій упродовж квітня активно беруть участь у заходах із благоустрою та озеленення на теренах краю. Ігор Малишевський, Лілія Бортич, Дмитро Домбровський, Василь Гончар, Віталій Ткачук, Олег Чорний, Олександр Болтунов, Борис Колісник, Микола Катеринчук, Марія Тимінська, Анатолій Іліщук, Василь Гончар, Ілля Косован та інші депутати разом із помічниками власноруч прибирають території, здійснюють генеральне очищення й озеленення комунальних установ, шкіл, лікарень, узбіч, придорожньої смуги тощо. Так, понад 2000 саджанців висадили на території Заставнівського району, в Оршівському дитячому будинку заклали новий фруктовий сад, щодня розчищають узбіччя всіх районів області. Всі заходи розпочали за дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка, який власним прикладом довів, що реальні дії кращі за будь-яке красномовство. Нагадаємо, у свій день народження Олексій Бойко відвідав ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр», де спільно з депутатами обласної ради заклали сквер майбутнього, висадивши близько 200 дерев та кущів.


16.04.2021 21:15

Олексій Бойко відвідав ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр»
Олексій Бойко відвідав ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» На території комунальної установи проходили заходи з озеленення паркової зони. Напередодні там провели санітарну чистку: зрізали сухостої та старі аварійні дерева. У рамках місячника благоустрою та прибирання території висадили близько 200 дерев та кущів. Також до акції долучилися працівники онкологічного центру та депутати Чернівецької обласної ради: Ігор Малишевський, Лілія Бортич, Дмитро Домбровський, Василь Гончар, Віталій Ткачук, Олег Чорний.


14.04.2021 16:46

Продовжується активна робота з озеленення територій комунальних установ та підприємств області
Продовжується активна робота з озеленення територій комунальних установ та підприємств області Так, на виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка на території Петричанського психоневрологічного будинку - інтернату висаджено 70 дерев грецького горіха та 25 кущів троянд. На території комунального закладу Хотинської спеціальної школи №1 було висаджено 50 саджанців самшиту та 60 саджанців юкки садової. Провели роботи щодо озеленення на території Новоселицького медичного фахового коледжу; Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату; Чернівецького центру екстреної медичної допомоги.


Tеми