Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Благодійність

30.01.2017 15:33

Про новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016»
Про новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016» Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголошує про старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016» у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях. Серед співорганізаторів конкурсу – низка міністерств та відомств України. За підсумками конкурсу кращі благодійники, волонтери та меценати, а також найбільш дієві доброчинні ініціативи отримають унікальну відзнаку «Ангел добра».


05.01.2017 16:45

Доброчинна акція з нагоди новорічно-різдвяних свят
Доброчинна акція з нагоди новорічно-різдвяних свят Родини буковинців, які загинули в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України, на запрошення благодійних християнських громад Чернівецької області та Румунії напередодні Різдвяних свят відвідали концертну залу Будинку офіцерів. Організатори святкового дійства підготували для дорогих гостей цікаву концертну програму, смачне частування та різдвяні подарунки для дітей. Голова Чернівецької обласної ради Іван МУНТЯН висловив щиру вдячність ініціаторам доброчинної акції, тепло привітав родичів загиблих героїв з нагоди новорічно-різдвяних свят.


03.06.2016 20:09

Іван Мунтян: Втілюючи у життя мрії маленьких українців, реалізуємо нашу спільну мрію про успішну й заможну Україну
Іван Мунтян: Втілюючи у життя мрії маленьких українців, реалізуємо нашу спільну мрію про успішну й заможну Україну Сьогодні, 3 червня, керівник представницької влади краю спільно із Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою, депутатами Чернівецької обласної та міської рад взяв участь у благодійному фестивалі «Буковинська мрія-2016», що відбувся у с.Мигове Вижницького району. Організатором заходу традиційно виступила Чернівецька обласна благодійна організація «Майбутнє України».


24.05.2016 09:47

У Чернівцях відбувся концерт Арт-десанту на підтримку бійців АТО
У Чернівцях відбувся концерт Арт-десанту на підтримку бійців АТО 23 травня на Центральній площі Чернівців відбувся концерт українських виконавців та поетів з нагоди Дня героїв, який відзначається в Україні цього дня. Виступи арт-десанту присвячувались підтримці бійців АТО та членів їх родин. Вітаючи учасників акції та глядачів, заступник голови обласної ради Віталій Мельничук наголосив, що бійцям на сході надзвичайно потрібні відчуття підтримки, домівки, матері та родини, всього того, задля чого варто продовжувати боротьбу за свою землю. Заступник голови облради закликав різні установи та організації підтримати митців, які своєю творчістю сприяють єднанню української нації, і вже незабаром знову вирушать у зону АТО, де виступатимуть перед українськими бійцями. Під час концерту в Чернівцях відбувся збір коштів для виготовлення пам’ятника українській героїні Анастасії Горбачовій, який планують встановити до річниці її загибелі на місці поховання.


22.05.2016 19:06

Голова Чернівецької обласної ради: Господь не залишить поза увагою щедрих на добро людей
Голова Чернівецької обласної ради: Господь не залишить поза увагою щедрих на добро людей Керівник представницької влади краю Іван Мунтян взяв участь у IX благодійному фестивалі дитячої творчості і талантів «Промінь надії», що відбувся у в Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка сьогодні, 22 травня.


18.12.2015 14:15

Турбота про особливих дітей – серед пріоритетів діяльності голови облради
Турбота про особливих дітей – серед пріоритетів діяльності голови облради  Напередодні Дня святого Миколая традиційно готують подарунки для дітей, а тих, кому не поталанило жити у щасливих сім’ях, вітають благодійники. Особлива категорія – діти-інваліди, які через свої обмежені можливості не можуть вести повноцінне життя. «Не можна допустити, щоб ці діти залишались на узбіччі життя, їм потрібна наші турбота і допомога, а працювати з ними можуть лише люди з Божою іскрою в серці», - наголосила депутат обласної ради Альона Гливко, завітавши у Магальський дитячий будинок-інтернат. Вона передала солодкі подарунки, фрукти та щирі вітання від голови обласної ради Івана Мунтяна, який визначив благодійну роботу серед пріоритетів своєї діяльності одразу після обрання на посаду. Дбати та піклуватись про ближнього Іван Миколайович звик змалечку, адже є найстаршим у родині з 13 дітей. Одним із перших його робочих візитів було відвідання реабілітаційного центру «Особлива дитина» у Чернівцях, після якого голова облради вирішив взяти його під особисту опіку, а також закликав депутатів облради не залишатись байдужими до потреб тих, кому сьогодні найбільше потрібна підтримка.


16.12.2015 12:09

Благодійні організації закликають підтримати дітей зі сходу України
Благодійні організації закликають підтримати дітей зі сходу України В обласну раду надійшло звернення від благодійного фонду «Небайдужі серця» м. Дніпропетровськ і Дніпропетровської обласної дитячої правозахисної спілки «Допоможемо дітям» з проханням надати гуманітарну допомогу дітям із зони проведення антитерористичної операції, дітям-сиротам з дитячих будинків, інтернатів, притулків, реабілітаційних центрів, сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. В рамках всеукраїнської благодійної акції «Допомога дітям Сходу України» проводиться збір продуктів харчування, спортивного інвентарю, побутової хімії, одягу, взуття, медикаментів, канцтоварів та іншого.


18.11.2015 16:31

Небайдужих краян запрошують взяти участь у доброчинній акції до дня Святого Миколая
Небайдужих краян запрошують взяти участь у доброчинній акції до дня Святого Миколая Чернівецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України виступила з ініціативою про започаткування доброчинної акції до Дня Святого Миколая «З милосердям до дітей». Метою проведення акції є залучення благодійної допомоги для дітей з багатодітних, малозабезпечених, опікунських сімей, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами. Також допомога буде спрямована для дітей із сімей переселенців зі Сходу України. До участі в акції зі збору іграшок, канцелярського приладдя, солодощів та іншого запрошуються керівники установ, підприємств та організацій різних форм власності, небайдужі краяни. Збір проводиться за адресами: м. Чернівці, вул. Маяковського, 31, а в райцентрах області – на базі районних організацій Товариства Червоного Хреста.


05.03.2015 14:24

Новоселицька громада передала гуманітарну допомогу на Луганщину
Новоселицька громада передала гуманітарну допомогу на Луганщину

Голова Новоселицької районної ради Роман Криган разом з керівниками установ та організацій побували в Луганській області та передали гуманітарну допомогу - продукти харчування військовим з району, які проходять там службу. Під час поїздки новоселицька делегація зустрілась з головою Луганської облдержадміністрації Геннадієм Москалем та його заступником Євгеном Бідашком. У ході зустрічі йшлося про шляхи подальшої співпраці з питань надання гуманітарної допомоги. На прохання вихованців Новоселицької гімназії голова райради Роман Криган виконав почесну місію - передав малюнки захисникам Вітчизни.


04.03.2015 10:37

Впродовж минулого року працівники обласної клінічної лікарні надали допомогу військовим майже на 300 тисяч гривень
Впродовж минулого року працівники обласної клінічної лікарні надали допомогу військовим майже на 300 тисяч гривень Протягом 2014 року колектив одного з найбільших лікувально-профілактичних закладів Буковини – Чернівецької обласної клінічної лікарні активно долучався до допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції. За інформацією головного лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні, депутата обласної ради Володимира Ушакова, у грошовому еквіваленті кількість наданої торік допомоги військовим склала близько 300 тисяч гривень. Зокрема, працівниками лікарні було зібрано одноразову грошову допомогу на суму понад 96 тисяч гривень. Крім того, майже на 195 тисяч гривень медиками було закуплено та передано в зону проведення АТО харчі та необхідні речі. Окремо на 17 тисяч гривень працівники лікарні придбали для військових медикаменти.


17.02.2015 10:56

У Новоселиці відбувся благодійний ярмарок «Подаруй любов солдату»
У Новоселиці відбувся благодійний ярмарок «Подаруй любов солдату» У Новоселиці на Центральній площі за участю голови районної ради Романа Кригана і голови районної державної адміністрації Віталія Балти відбувся благодійний ярмарок «Подаруй любов солдату». За повідомленням Новоселицької райради, зібрані під час заходу кошти у сумі 16 440 грн. будуть розподілені між учасниками антитерористичної операції, що проходять лікування та реабілітацію. Внески у цю благодійну справу зробили підприємці, керівники та працівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, установ, закладів та небайдужі громадяни. Також жителі міста мали змогу ознайомитися із виставкою картин викладачів і учнів Новоселицької художньої школи та власноруч виготовленими виробами вихованців Будинку дитячої творчості.


18.11.2014 19:56

Буковинські художники виставили свої картини на аукціон задля підтримки української армії
Буковинські художники виставили свої картини на аукціон задля підтримки української армії У приміщенні Художнього музею відбулась благодійна виставка-аукціон картин та виробів прикладного мистецтва буковинських художників – членів Національної спілки. Виручені від продажу кошти будуть передані на потреби української армії. Голова обласної ради Михайло Гайничеру подякував авторам ідеї проведення такого заходу та зазначив, що жителі міста та всієї області різними способами долучаються до підтримки наших військових, але сьогоднішня акція може стати знаковою, адже допомагаючи військовим, її організатори одночасно пропагують високе мистецтво буковинських художників. Михайло Гайничеру також висловив вдячність митцям та відзначив їх внесок у суспільну справу як яскравий приклад самопожертви задля благородної мети.


27.08.2014 12:24

Зібрані на фестивалі «афганської» пісні кошти для військових передали Координаційному штабу
Зібрані на фестивалі «афганської» пісні кошти для військових передали Координаційному штабу Фестиваль «афганської» пісні та благодійна акція зі збору коштів на потреби військових у зоні проведення антитерористичної операції відбулись у День незалежності України на території туристично-розважального комплексу «Аква-плюс» за сприяння Чернівецької обласної ради. У заходах взяли участь представники Спілки ветеранів Афганістану, депутати обласної ради, члени громадських організацій, небайдужі мешканці області. На акцію завітали гості з Івано-Франківської, Житомирської та Тернопільської областей. Перед присутніми виступили автори та виконавці «афганської» пісні. Під час проведення фестивалю на потреби армії було зібрано 14 тисяч 720 гривень. Сьогодні, 27 серпня, депутат обласної ради Георгій Козьма та голова Чернівецької міської організації Спілки ветеранів Афганістану Ілля Горбатюк передали зібрані кошти Обласному Координаційному штабу «Буковина – українському війську».


28.11.2013 15:58

Громада Сокирянщини взяла участь у благодійній акції «Милосердя»
Громада Сокирянщини взяла участь у благодійній акції «Милосердя» В Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся заключний етап благодійної акції «Милосердя». Про це повідомили у прес-службі Сокирянської районної ради. Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя», основна мета якої -привернення уваги громадськості до проблем людей похилого віку, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, надання всебічної підтримки найбільш соціально незахищеним верствам населення - кожного року об’єднує навколо себе громадян доброї волі, яким небайдужий чужий біль та біда. Цьогоріч, за даними Сокирянського територіального центру соціального обслуговування, до акції на Сокирянщині долучилося 53 організації, установи, підприємства та товариства району, 17 сільських та міська ради, приватні підприємці, навчальні заклади та релігійні конфесії.


31.10.2013 11:17

У рамках проведення акції «Милосердя»
У рамках проведення акції «Милосердя» У Новоселицькому районі днями відбувся заключний етап районної акції “Милосердя”. Небайдужі мешканці району зібрали понад 105 тисяч гривень благодійної допомоги, що вп’ятеро перевищило суму пожертв минулого року. Продукти харчування, предмети побуту та кошти будуть передані людям, які цього найбільше потребують. Про це повідомили у Новоселицькій районній раді. Заступник голови районної ради Василь Горбатюк висловив щиру вдячність усім, хто долучився до цієї благородної справи, та вкинув до скриньки пожертви посадових осіб апарату районної ради. Участь у акції взяли сільські голови, секретарі місцевих рад, керівники і представники галузі медицини, освіти, культури, бюджетних установ. Загалом протягом нинішнього року в районі зібрано допомогу на суму 216,819 тис. грн.


Tеми