Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Робоча поїздка

10.06.2016 17:43

Чернівецьку область з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман
Чернівецьку область з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман Сьогодні, 9 червня, в рамках свого робочого візиту до Чернівецької області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Дністровську ГАЕС, де здійснив пуск гідроагрегата №3 та провів нараду з питання нарощення енергетичного потенціалу Об’єднаної енергосистеми України.


16.05.2016 15:45

Віталій Мельничук: «Треба стимулювати створення якісних проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку»
Віталій Мельничук: «Треба стимулювати створення якісних проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку» Заступник голови обласної ради Віталі Мельничук взяв участь в круглому столі на тему «Удосконалення механізму отримання коштів місцевими бюджетами за рахунок Державного фонду регіонального розвитку», який відбувся в Міністерстві pегіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Як повідомив Віталій Мельничук, у виступах представників Мінрегіону, української Асоціації районних та обласних рад, запрошених експертів в сфері бюджетного фінансування та інвестицій чітко відслідковувалась думка, що на місцях фахівці виконавчих структур обласних адміністрацій практично не задіюють правильні механізми створення програм та проектів для інвестування з Державного фонду регіонального розвитку. Відтак, і самих проектів для затвердження з місць, згідно з поданими умовами та вимогами Закону, в Мінрегіон вчасно (до 1 травня поточного року на включення у перелік для виділення коштів на реалізацію у наступному році) не подається. Як і торік, так і цьогоріч, від областей прийом продовжили до 5 червня, щоб можна було відібрати для реалізації те, що подали.


18.02.2016 18:03

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету Перспективи розвитку комунальної установи «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету», а також шляхи вирішення проблемних питань закладу обговорено сьогодні, 18 лютого, під час зустрічі голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна з членами педагогічного колективу коледжу. Так, керівник представницької влади регіону поінформував викладачів навчального закладу про основні зміни у системі охорони здоров’я, які готується запровадити профільне міністерство в контексті реалізації реформи національної медичної галузі, а також поділився власними враженнями від організації надання первинної медичної допомоги у Сполучених Штатах Америки, де нещодавно перебував із візитом. «Звісно, рівень технічного оснащення американських медичних закладів є набагато кращим. Кращою є і сама система надання допомоги. Втім, гадаю, що наявність наукового та кадрового потенціалу, а також втілення давно назрілих змін у вітчизняній сфері охорони здоров’я дозволить в умовах бюджетної децентралізації дозволить і нам підняти рівень населення надання медичних послуг населенню», – відзначив Іван Мунтян.


11.02.2016 15:04

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відбув до м.Києва для участі у засіданні Ради регіонального розвитку
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відбув до м.Києва для участі у засіданні Ради регіонального розвитку

Питання про надання шефської допомоги з’єднанням і військовим частинам Збройних Сил України, сприяння комплектуванню Збройних Сил України особовим складом на контрактній основі, детінізації економічних процесів України, діяльності ЦНАП та стандартів надання послуг, а також питання державної підтримки професійної технічної освіти розглядаються на засіданні Ради регіонального розвитку, сьогодні, 11 лютого. Засідання відбувається під головуванням Президента України Петра Порошенка


29.01.2013 16:34

Заступник голови обласної ради побував на Дністровській ГАЕС
Заступник голови обласної ради побував на Дністровській ГАЕС Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч побував з робочою поїздкою на Дністровській ГАЕС, де ознайомився з особливостями будови та експлуатації гідроакумулюючої електростанції, основними техніко-економічними показниками роботи підприємства за 2012 рік та продовженням будівництва у 2013 році. Він оглянув верхню водойму, яка була здана в експлуатацію у минулому році, шахту гідроагрегату №2, монтажний майданчик, комплектне розподільче устаткування з елегазовою ізоляцією, головний щит керування та машинний зал. Заступника голови обласної ради супроводжував директор філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" Володимир Куліш.


Tеми