Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Пам’яті товариша

11.06.2018 11:14

Відійшов у Вічність Степан Степанович Борсук
Відійшов у Вічність Степан Степанович Борсук Керівництво, колегія, депутатський корпус та виконавчий апарат Чернівецької обласної ради з глибоким сумом сповіщають, що на 74-му році життя внаслідок тяжкої, підступної недуги зупинилось натруджене серце ветерана праці, місцевого самоврядування та державної служби, колишнього заступника керуючого справами – начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Степана Степановича Борсука.


07.04.2016 19:07

У Чернівцях відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Василю Аксенину
У Чернівцях відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Василю Аксенину Сьогодні, 7 квітня, спільно з представниками влади та громадськості краю голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у відкритті пам’ятної дошки Герою України, буковинцю Василю Аксенину, який був важко поранений під час розстрілу мирних мітингувальників 20 лютого 2014 року на Майдані у м.Києві.


02.03.2016 18:25

Іван Мунтян: Нехай приклад Олександра Щербанюка надихає вас на самовіддане служіння державі
Іван Мунтян: Нехай приклад Олександра Щербанюка надихає вас на самовіддане служіння державі З такими словами звернувся голова Чернівецької обласної ради до вихованців Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату сьогодні, 2 березня, під час урочистостей з нагоди відкриття та освячення пам’ятної дошки Герою України Олександру Щербанюку.


16.01.2016 10:55

Відійшов у Вічність Ілля Сергійович ЄФТЕМІЙ
Відійшов у Вічність Ілля Сергійович ЄФТЕМІЙ Депутатський корпус, керівництво та виконавчий апарат Чернівецької обласної ради глибоко сумують у зв’язку з передчасною смертю директора обласного комунального вищого навчального закладу «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету» Іллі Сергійовича ЄФТЕМІЯ. У ці сповнені тугою і сумом скорботні дні висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійного. Світлий, добрий спомин про Іллю Сергійовича ЄФТЕМІЯ назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.


20.10.2014 12:43

Відійшов у Вічність Микола Вережан
Відійшов у Вічність Микола Вережан Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька обласна рада з глибоким сумом сповіщають, що 19 жовтня 2014 року раптово пішов з життя колишній начальник відділу роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Микола Павлович ВЕРЕЖАН. На 62-му році життя перестало битися серце справжнього професіонала, висококваліфікованого фахівця, досвідченого службовця, який віддав службі в органах державного управління та місцевого самоврядування понад 20 років плідної, натхненної праці. Відвертий, щирий, принциповий, чесний та безкорисливий, завжди готовий до добрих справ і благородних вчинків, Микола Павлович користувався незаперечним авторитетом та повагою серед колег, численних друзів і товаришів, творчо підходив до виконання відповідальних громадських доручень та обов’язків профспілкового активіста. У ці скорботні дні ми щиро поділяємо сум і тугу рідних та близьких покійного, які назавжди втратили турботливого сина, люблячого чоловіка,дбайливого батька, уважного дідуся, вірного друга і надійного товариша. Світлий, щемливий спомин про Миколу Павловича ВЕРЕЖАНА навіки залишиться в серцях усіх, хто мав честь знати цю шляхетну людину, жити та працювати поруч з ним.


17.01.2013 16:43

Схиляємо голови перед світлим образом колеги
Схиляємо голови перед світлим образом колеги      Керуючий справами обласної ради Микола БОРЕЦЬ взяв участь у церемонії відкриття меморіальної дошки депутату Чернівецької обласної ради V-го скликання, колишньому директору Української науково-дослідної станції карантину рослин Інституту захисту рослин Академії аграрних наук України МЕЛЬНИКУ Павлу Олексійовичу. 20 січня 2013 року минає рік від того часу, як Павло Олексійович відійшов у Вічність. Його колеги - колектив науково-дослідної станції, вирішили вшанувати пам’ять свого багаторічного директора відкриттям меморіальної дошки на фасаді адмінбудівлі Української науково-дослідної станції карантину рослин ІЗР НААН у селі Бояни Новоселицького району. Віддати данину пам’яті видатному науковцю, керівнику, який майже 30 років очолював Українську науково-дослідну станцію, та знаному громадському діячеві прийшли керівники Новоселицького району – голова районної ради Деомид ШОВА, голова районної державної адміністрації Георгій НІКІТОВИЧ, численні друзі, товариші та колеги Павла Олексійовича.


Tеми