Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Міжнародне співробітництво

10.11.2021 16:59

Про розвиток потенціалу Чернівецької області говорили сьогодні у столиці України
Про розвиток потенціалу Чернівецької області говорили сьогодні у столиці України Промисловий потенціал Чернівецької області представили сьогодні під час організаційної зустрічі представників Чернівецької обласної ради та Торгово-промислової палати України в Києві. Буковину на зустрічі представили керівник Агенції регіонального розвитку Чернівецької області, депутат обласної ради Олексій Грушко та начальник відділу міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва виконавчого апарату обласної ради Олексій Волощук. Також з робочим візитом у столиці України перебуває голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко. Очільник крайового парламенту провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцькі.


17.09.2021 19:26

Підписання грантової угоди між Посольством США в Україні та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича
Підписання грантової угоди між Посольством США в Україні та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича Сьогодні, 17 вересня, до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича прибула офіційна делегація Посольства США в Україні на чолі з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Метою візиту було знайомство з університетом і церемонія оголошення про новий фінансований проєкт США на підтримку реставрації Мармурової зали центрального корпусу університету — важливого елементу пам'ятки, занесеної до світової спадщини ЮНЕСКО. На заході, крім делегації, були присутні також ректор ЧНУ Роман Петришин, перший заступник голови Черінвецької обласної ради Микола Гуйтор, декани університету, директори підрозділів, члени ректорату та студентський актив. У ході візиту відбулося підписання грантової угоди між Посольством США в Україні та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, що є результатом перемоги університетського проєкту у конкурсі Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини. «Перебування тут, у колишній резиденції митрополитів Буковини та Далмації, є нагадуванням про багату різноманітну культуру України. ЮНЕСКО по праву визнало цей об’єкт світовою культурною спадщиною. Збереження його краси є нашим спільним обов’язком. Сполучені Штати Америки пишаються тим, що вони можуть підтримати проєкт, аби українці могли і надалі милуватися цією історичною пам’яткою. Для мене велика честь і привілей від імені Посольства США та від імені Сполучених Штатів Америки вручити грант університету», — зазначила Крістіна Квін. Микола Гуйтор привітав університет із перемогою та засвідчив підтримку обласної ради у збереженні традицій та розвитку закладу, повідомивши про рішення вчорашньої сесії щодо виділення коштів з бюджету області на реставрацію Церкви Трьох Святителів та реконструкцію внутрішнього двору ЧНУ. Сума грантової угоди на реставрацію Мармурової зали складає близько 400 тис. дол. США. Зокрема грантові кошти підуть на ремонт та реставрацію стелі Мармурової зали, внутрішню поверхню стін та ремонт балкону, а також інших пошкоджених функціональних і декоративних елементів. Цей проєкт є одним з 18-ти, які підтримують США в Україні.


15.09.2021 15:41

Підписано Меморандуму про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Міжнародним Європейським Університетом
Підписано Меморандуму про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Міжнародним Європейським Університетом Сьогодні, 15 вересня, у Червоній залі ЧНУ ім. Юрія Федьковича пройшло урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Міжнародним Європейським Університетом. Меморандум про партнерство та співробітництво підписали ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Роман Петришин та президент Міжнародного європейського університету Володимир Габсбург. Президент Міжнародного Європейського Університету, Франц Володимир фон Габсбург-Лотрінген — Герцог Австрії, є нащадком цісаря Франца Йосифа І, засновника Чернівецького університету за часів Австро-Угорської імперії. На заході був присутній перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор. «Маю велику честь передавати вам вітання від імені керівництва та всього депутатського корпусу Чернівецької обласної ради. Чернівецький національний університет є надійним партнером, де на високому рівні розвинуті наукові дослідження та здійснюється високофахове викладання дисциплін. Нинішнє підписання Меморандуму стане черговим кроком у процесі розвитку та становлення двох навчальних закладів», — зазначив Микола Гуйтор. Підписання Меморандуму забезпечить налагодження взаємодії та плідного співробітництва двох установ.


25.01.2021 15:54

Зустріч-знайомство Генерального консула Румунії в Чернівцях пані Ірини-Лоредани та консула Генерального консульства Дана Константіна з новим керівництвом Чернівецької обласної ради
Зустріч-знайомство Генерального консула Румунії в Чернівцях пані Ірини-Лоредани та консула Генерального консульства Дана Константіна з новим керівництвом Чернівецької обласної ради Ірина-Лоредана Стенкулеску привітала голову обласної ради та заступників з обранням на відповідні посади, подякувала за гостинність, висловила сподівання на плідну співпрацю та запевнила у готовності надавати необхідну підтримку з реалізації нових та започаткованих раніше ініціатив у сфері транскордонної та міжрегіональної співпраці, сторонами якої є Чернівецька область та сусідні повіти Румунії.


23.01.2020 11:27

Під час протокольної зустрічі з з Генеральним консулом Угорщини в м.Ужгород Йожефом Бугайла
Під час протокольної зустрічі з з Генеральним консулом Угорщини в м.Ужгород Йожефом Бугайла Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян спільно з головою Чернівецької ОДА Сергієм Осачуком взяв участь у протокольній зустрічі з Генеральним консулом Угорщини в м.Ужгород Йожефом Бугайла.


21.01.2020 12:39

Задля поглиблення міжнародної та міжрегіональної співпраці
Задля поглиблення міжнародної та міжрегіональної співпраці Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні паном Крістіаном – Леоном Цуркану та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях пані Іриною - Лореданою Стенкулеску.


05.09.2019 17:53

Задля поглиблення міжнародної та міжрегіональної співпраці
Задля поглиблення міжнародної та міжрегіональної співпраці Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анкою Фельдгузен. Посадовець дав високу оцінку взаєминам між Чернівецькою областю та партнерським регіоном Німеччини – округом Швабія (вільна земля Баварія). «З приємністю відзначаю, що за час взаємокорисної співпраці з нашими німецькими партнерами ми особливо просунулися у таких сферах, як охорона здоров’я, освіта, культура, спорт та молодіжна політика. Ми щиро вдячні нашим німецьким друзям за дієву допомогу низці обласних комунальних медичних закладів у забезпеченні сучасним обладнанням та устаткуванням для проведення гемодіалізу, наданні реагентів та запасних частин для комп’ютерного томографа та клітографа виробництва фірми «Сіменс», проходження практики лікарями-психологами на базі провідних німецьких клінік тощо», - зауважив Іван Мунтян.


27.08.2019 16:29

Столицю Буковини відвідала делегація Віденської університетської клініки
Столицю Буковини відвідала делегація Віденської університетської клініки Зустріч з делегацією одного із найсучасніших європейських медичних центрів – Віденської університетської клініки на чолі з професором Крістофом Ноймаєром провів сьогодні, 27 серпня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Сторонами обговорено можливість налагодження співпраці та обміну досвідом між лікарями обласних комунальних установ охорони здоров’я і науковцями Буковинського державного медичного університету та їх австрійськими колегами.


10.07.2019 12:21

Іван Мунтян зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні
Іван Мунтян зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні Протокольна зустріч голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна і Надзвичайного та Повноважного Посла Румунії в Україні пана Крістіана-Леона Цуркану відбулась сьогодні, 10 липня. Сторони зокрема обговорили перспективи подальшого розвитку українсько-румунських відносин в частині транскордонного співробітництва.


03.05.2019 16:06

Чернівецьку область відівідав військовий атташе Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні
Чернівецьку область відівідав військовий атташе Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні Керівник обласної представницької влади Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі з військовим атташе Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні паном Урсом Сульсером. Голова Чернівецької обласної ради висловив швейцарському військовому дипломату вдячність за підтримку та допомогу, яку надає Швейцарія Українській Державі в процесі реалізації євроінтеграційного вектору вітчизняної зовнішньої політики. Він зауважив, що багатомовну, полікультурну Чернівецьку область часто називають «українською Швейцарією», і це порівняння є цілком справедливим з огляду на історію та сьогодення нашого краю, розмаїття національно-культурних традицій, толерантність міжконфесійних та міжнаціональних взаємин.


04.04.2019 17:42

З метою забезпечення сталого розвитку сільських територій
З метою забезпечення сталого розвитку сільських територій Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на засіданні Ради проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей», яке проходить на Буковині 4 – 5 квітня 2019 року. У відкритті засідання взяли участь представники Австрійської Агенції Розвитку, менеджери програми ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в регіонах, керівники профільних підрозділів Чернівецької та Одеської ОДА, які опікуються питаннями міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.


12.02.2019 14:02

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні Зустріч з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні паном Феліксом Гурвичем провів голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 12 лютого, під час якої обговорено можливості налагодження співпраці. Так, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян подякував пану Феліксу Гурвичу за підтримку Ізраїлем незалежності та територіальної цілісності України, а також розповів про історію, культурне надбання та особливості економічного і гуманітарного розвитку Чернівецької області. Керівник представницької влади краю також поінформував дипломата про економічний, туристичний та інвестиційний потенціал Чернівеччини.


28.01.2019 12:32

Задля сталого соціально-економічного розвитку поліетнічних громад Буковини
Задля сталого соціально-економічного розвитку поліетнічних громад Буковини Презентація проекту міжнародної фінансової допомоги «Управління різноманіттям з метою сталого соціально-економічного розвитку місцевих органів самоврядування в контексті процесу децентралізації в Україні» Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» відбулася сьогодні, 28 січня, за участю уповноважених представників Представництва ЄС в Україні, Програми «U-LEAD з Європою», Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та голів об’єднаних територіальних громад нашого краю. З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


17.01.2019 12:44

На протокольній зустрічі з новопризначеною Генеральним консулом Румунії в Чернівцях
На протокольній зустрічі з новопризначеною Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Перша протокольна зустріч з новопризначеною Генеральним консулом Румунії в Чернівцях пані Іриною Лореданою Стенкулеску відбулася сьогодні, 17 січня. Привітав дипломата з початком дипломатичної каденції голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, якому пані Генконсул передала екзекватуру для виконання свого мандату.


27.12.2018 16:35

Задля зміцнення міждержавних взаємин і транскордонного співробітництва
Задля зміцнення міждержавних взаємин і транскордонного співробітництва  Сьогодні, 27 грудня 2018 року, Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі керівництва області з Державним секретарем Міністерства у справах румунів звідусіль паном Віктором Алексєєвим. Візит румунського посадовця відбувся за ініціативи в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Віктора Павлюка за підсумками попередньої двосторонньої зустрічі, яка відбулась у столиці Румунії місті Бухарест. Керівник обласної представницької влади привітав урядовця сусідньої держави та висловив щиру вдячність Уряду та народу Румунії за послідовну підтримку зусиль українського народу щодо збереження та зміцнення державної незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Іван Мунтян тепло привітав поважних гостей з настанням благословенної пори Різдвяних і новорічних свят та побажав їм цілющих Божих благословень, усіх земних благ, щедрот та гараздів, наснаги та успіхів в житті та щоденній праці.


Tеми