Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Співчуття

18.01.2022 20:02

Щирі співчуття родині Михайла Павлюка з приводу важкої втрати
Щирі співчуття родині Михайла Павлюка  з приводу важкої втрати Чернівецька обласна рада висловлює найщиріші співчуття родині заступника голови Чернівецької обласної ради Михайла Павлюка у зв’язку з непоправною втратою — смертю рідної бабусі Зої Захарівни Павлюк. Прекрасний педагог, прихильниця здорового способу життя та наставниця для багатьох поколінь буковинців, Зоя Захарівна, відійшла у вічність на 88-му році життя. У ці важкі для родини дні поділяємо всю глибину невимовного горя та висловлюємо щирі співчуття всім, хто знав Зою Захарівну, хто був поруч, любив та поважав її. Сумуємо разом з родиною, підтримуємо у годину скорботи. Світла та вічна пам’ять!


12.01.2022 08:48

Чернівецька обласна рада висловлює щирі співчуття з приводу непоправної втрати – передчасної смерті заступниці директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галини Рудої
Чернівецька обласна рада висловлює щирі співчуття з приводу непоправної втрати – передчасної смерті заступниці директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галини Рудої Її серце перестало битися на 54 році життя. Галина Руда – відмінник освіти України (2000), сертифікований коуч, консультант; нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України й грамотами Чернівецької обласної ради, управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації. Глибоко сумуємо та висловлюємо співчуття родині померлої. Поділяємо ваше горе та підтримуємо у годину скорботи. Галина Василівна назавжди залишиться в пам’яті всіх тих, хто її знав доброю людиною та професіоналом своєї справи. Вічна світла пам’ять!


Tеми