Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Постійні комісії

05.02.2021 20:35

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей
Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей Було підтримано проєкт рішення обласної ради «Про хід виконання у 2019 році регіональної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді в Чернівецькій області на 2017-2021 роки». Окрім цього, ставилися питання щодо фінансування обласних комунальних некомерційних підприємств Чернівецької обласної ради. Також розглянули питання щодо розробки комплексої міжвідомчої програми по боротьбі з COVID-19.


05.02.2021 17:33

Перше засідання комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Перше засідання комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Комісія погодила план роботи на 2021 рік, підтримала проєкти Регіональної програми із забезпечення повноважень тощо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2023 року та Регіональної програми розвитку та підтримки обласних комунальних закладів охорони здоров’я на 2020-2022 роки. Депутати розглянули низку питань щодо передачі в оренду об`єктів комунальної власності, кадрові питання тощо.


05.02.2021 13:28

Засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони навколишнього середовища, природокористування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій
Засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони навколишнього середовища, природокористування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій На порядок денний засідання комісії було винесено 7 питань. Членами комісії були розглянуті, зокрема, наступні проєкти рішень: «Про виконання Комплексної програму з охорони навколишнього природнього середовища «Екологія» у Чернівецькій області на 2019-2021 рр.» (зі змінами у 2019 році),«Про ліміт використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісоматеріалів та здійснення побічних лісових користувань на 2021 рік», «Про затвердження Регіональної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чернівецькій області на 2021-2023 рр.», «Про розширення та вдосконалення природньо-заповідного фонду».


Tеми