Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

Транскордонне співробітництво

07.12.2016 16:25

Іван Мунтян: Україна та Румунія повинні об’єднати свої зусилля у сфері розбудови інфраструктури прикордоння
Іван Мунтян: Україна та Румунія повинні об’єднати свої зусилля у сфері розбудови інфраструктури прикордоння Сьогодні, 7 грудня, відбулась двостороння зустріч керівництва Чернівецької області з керівництвом Сучавського повіту (Румунія), участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та голова Сучавської повітової ради пан Георге Флутур. Сторони обговори подальші шляхи розбудови інфраструктури прикордонних територій обох регіонів, а також домовилися про створення спільної робочої групи з напрацювання відповідних пропозицій.


28.11.2016 09:23

У селі Прут Новоселицького району відкрито ДНЗ
У селі Прут Новоселицького району відкрито ДНЗ Під час перебування з дружнім візитом у Чернівецькій області 27 листопада радники Сучавської повітової та міської рад разом з Генеральним консулом Румунії в Чернівцях пані Елеонорою Молдован, депутатами та головою крайового парламенту Буковини Іваном Мунтяном взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття після реконструкції дитячого навчального закладу у селі Прут Магальської сільської ради Новоселицького району. Так, народні обраниці привітали громаду села Прут з радісною подією, а також передали вихованцям дитячої установи подарунки – іграшки та навчальне приладдя.


03.11.2016 12:14

Інга Маковецька: Сподіваюся, що співпраця між медичними закладами Чернівців та Сучави буде плідною та взаємовигідною
Інга Маковецька: Сподіваюся, що співпраця між медичними закладами Чернівців та Сучави буде плідною та взаємовигідною Сьогодні, 3 листопада, делегація медиків Сучавського повіту Румунії на чолі з головним лікарем Сучавської повітової лікарні швидкої медичної допомоги Васіле Римбу та головою постійної комісії Сучавської повітової ради з питань охорони здоров’я Міхаєм Крицяну відвідали Чернівецьку обласну раду з візитом ввічливості, де поспілкувалися зі своїми українськими колегами – головним лікарем Чернівецької міської клінічної дитячої лікарні Сергієм Сторожуком та лікарем-нейрохірургом цієї лікарні, депутатом обласної ради Аурелом Рошкою.


26.10.2016 14:35

Підбито підсумки спільного засідання Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад
Підбито підсумки спільного засідання Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад Підсумки спільного засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад, яке відбулося у м. Сучаві (Румунія) 21 жовтня цього року підбив керівник представницької влади краю Іван Мунтян на прес-конференції сьогодні, 26 жовтня.


22.10.2016 17:10

Іван Мунтян: Європейські партнери продовжили на рік термін виконання проекту з реконструкції пунктів пропуску «Дяківці» та «Красноїльськ»
Іван Мунтян: Європейські партнери продовжили на рік термін виконання проекту з реконструкції пунктів пропуску «Дяківці» та «Красноїльськ» Про це голова крайового парламенту Буковини поінформував учасників спільне засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад, яке відбулося у місті Сучаві (Румунія) 21 жовтня. За словами посадовця, це дозволить українській стороні після завершення реконструкції пунктів перетину державного кордону «Дяківці» та «Красноїльськ» клопотати про отримання додаткового фінансування на будівництво під’їзних шляхів до вказаних пунктів пропуску.


07.10.2016 10:58

Іван Мунтян: Сьогодні українське село як ніколи потребує допомоги у реалізації наявного біоекономічного потенціалу
Іван Мунтян: Сьогодні українське село як ніколи потребує допомоги у реалізації наявного біоекономічного потенціалу На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до організаторів та учасників Європейського Біоекономічного Конгресу у місті Лодзь (Республіка Польща), куди прибув на запрошення маршалека Лодзького воєводства пана Вітольда Стемпєня. Участь у масштабному заході беруть провідні науковці та дослідники біотехнологій з усієї Європи, а також підприємці та посадовці. Головна мета конгресу – залучення до співпраці нових партнерів у Центральній та Східній Європі з метою створення ефективної мережі біорегіонів.


04.10.2016 16:49

У Чернівцях відкриється представництво Сучавської торгово-промислової палати
У Чернівцях відкриється представництво Сучавської торгово-промислової палати Про це голова Сучавської повітової ради пан Георге Флутур поінформував учасників спільної зустрічі, що днями відбулася у Сучаві за сприяння керівника представницької влади краю Івана Мунтяна. Так, представники бізнес-спільноти Чернівецької області, зокрема, з числа депутатів обласної ради, обговорили зі своїми румунськими колегами перспективні напрями співпраці, а також окреслили коло питань, які розглядатимуть на майбутньому спільному засіданні Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад, що відбудеться 21 жовтня цього року. Участь у зустрічі також взяв префект Сучавського повіту Константін Харасім.


18.08.2016 18:14

Триває підготовка до спільного засідання депутатів крайових парламентів Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії
Триває підготовка до спільного засідання депутатів крайових парламентів Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії Сьогодні, 18 серпня, відбулася робоча зустріч голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та голови Чернівецької облдержадміністрації Олександра Фищука з головою Сучавської повітової ради Георге Флутором. Сторони розглянули низку проектних пропозицій, що відповідають основним пріоритетам спільної операційної програми транскордонного співробітництва «Румунія-Україна», а також обмінялися думками щодо механізму пошуку партнерів для реалізації цих проектів по обидва боки кордону.


17.08.2016 20:00

Іван Мунтян: Кожен вчасно та якісно реалізований проект додає позитивного іміджу Буковині
Іван Мунтян: Кожен вчасно та якісно реалізований проект додає позитивного іміджу Буковині На цьому акцентував увагу учасників наради з питань розвитку транскордонного співробітництва у Чернівецькій області, що відбулася сьогодні, 17 серпня, керівник представницької влади краю Іван Мунтян. У свою чергу очільники низки громадських організацій, які провадять проектну діяльність, висловили своє бачення подальшої співпраці з регіонами-партнерами Буковини.


01.08.2016 14:18

У сусідній Сучаві відкрито оновлений Музей Буковини
У сусідній Сучаві відкрито оновлений Музей Буковини Урочистий прийом з нагоди презентації проекту «Ласкаво просимо на Буковину!», що відбувся у м.Сучава (Румунія) 31 липня, відвідав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Керівник представницької влади краю привітав голову Сучавської повітової ради Георге Флутура з непересічною подією у культурному житті регіону, висловивши сподівання на подальшу плідну співпрацю, спрямовану на відродження і популяризацію культурного надбання Південної та Північної Буковини.


23.07.2016 18:34

Відбулася робоча зустріч голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та голови Сучавської повітової ради Георге Флутура
Відбулася робоча зустріч голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та голови Сучавської повітової ради Георге Флутура На запрошення румунської сторони сьогодні, 23 липня, керівник представницької влади краю Іван Мунтян зустрівся з Георге Флутуром – головою Сучавської повітової ради (Румунія).


14.06.2016 13:48

Петре Гуран: Наше спільне історичне надбання є гарною запорукою спільного європейського майбутнього
Петре Гуран: Наше спільне історичне надбання є гарною запорукою спільного європейського майбутнього Сьогодні, 14 червня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі з державним секретарем для румунів звідусіль Міністерства закордонних справ Румунії паном Петре Гураном та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях пані Елеонорою Молдован.


20.04.2016 19:00

Іван Мунтян: Відкриття додаткових пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні сприятиме пожвавленню розвитку малого та середнього бізнесу на Буковині
Іван Мунтян: Відкриття додаткових пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні сприятиме пожвавленню розвитку малого та середнього бізнесу на Буковині На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради, вітаючи учасників ІІ конференції AFACERI.RO-ЧЕРНІВЦІ, що розпочала свою роботу сьогодні, 20 квітня. Посадовець також висловив сподівання на те, що питання збільшення кількості пунктів перетину державного кордону України буде обговорено під час офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Румунії 21 квітня цього року.


05.08.2015 10:44

В області реалізується проект із попередження і захисту від паводків
В області реалізується проект із попередження і захисту від паводків Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у ІІ Конференції «Сприяння інтегрованому управлінню водною політикою, попередженням ризиків повеней та системами раннього оповіщення у прикордонних зонах річкових басейнів верхнього Сірета й Прута» за великомасштабним проектом «Попередження і захист від паводків у верхній частині басейнів річок Сірет і Прут шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями спільної операційної програми ЄС «Румунія – Україна – Республіка Молдова». У 2011 році Михайло Гайничеру представляв Чернівецьку область у переговорах з Румунією та Молдовою щодо впровадження зазначеного проекту, тож, виступаючи перед присутніми, він пригадав його історію. У відповідності до операційної програми Україна-Румунія-Молдова було передбачено 10 млн. євро для масштабних позаконкурсних проектів, реалізувати які планувалось на території Одеської та Чернівецької областей. В результаті проведених перемовин Чернівецька область отримала 7,8 млн. євро на реалізацію заходів проекту на своїй території.


Tеми