Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

Спортивні події

29.03.2017 16:47

Триває підготовка до проведення ІІ етапу чемпіонату світу з мотокросу
Триває підготовка до проведення ІІ етапу чемпіонату світу з мотокросу Сьогодні, 29 березня, відбулося засідання Організаційного комітету з організації підготовки та проведення 5-7 травня 2017 року в м. Чернівцях ІІ етапу чемпіонату світу з мотоциклетного спорту на мотоциклах з колясками, участь у якому взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.


09.10.2016 15:12

У столиці Буковини відбулись змагання чемпіонату та Кубку України з мотокросу
У столиці Буковини відбулись змагання чемпіонату та Кубку України з мотокросу Організаторів та учасників перегонів сьогодні, 9 жовтня, привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян на урочистому відкритті змагань на чернівецькій трасі «Суперкрос». «Буковинська громада давно і за правом пишається своїми спортсменами, які здобувають найвищі відзнаки на трасах України, Європи та світу. Мабуть саме тому найбільш відповідальні та видовищні національні змагання відбуваються саме тут, на благословенній Буковинській землі. Хочу подякувати організаторам цього видовищного дійства за ще одну візитну картку Чернівців, які з року в рік впевнено заявляють про себе на світовій спортивній арені. Учасникам змагань бажаю успіхів, нагород та перемоги; вболівальникам – незабутніх вражень», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.


05.08.2016 17:30

У столиці Буковини підняли Державний Прапор на честь відкриття Олімпійських ігор
У столиці Буковини підняли Державний Прапор на честь відкриття Олімпійських ігор Участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора та прапора Національного олімпійського комітету, що відбулась на Соборній площі обласного центру з нагоди відкриття Олімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро, взяла перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька.


28.05.2016 18:54

Відбулась спартакіада серед депутатів місцевих рад Буковини
Відбулась спартакіада серед депутатів місцевих рад Буковини Сьогодні, 28 травня, на території фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» у Чернівцях відбулась спартакіада серед депутатів місцевих рад Чернівецької області, учасників якої привітав очільник представницької влади краю Іван Мунтян.


06.08.2014 12:34

На Вижниччині відбулись змагання з мотокросу
На Вижниччині відбулись змагання з мотокросу 15 команд і спортивних клубів з різних областей України взяли участь у перегонах з мотокросу, які відбулися на спортивно-тренувальній базі «Берегомет-Мотопрофі» на Вижниччині. Про це повідомляє офіційний сайт Вижницької РДА. Комісія Федерації мотоспорту України та учасники змагань високо оцінили рівень підготовки мототреку та всього необхідного забезпечення. На змаганнях були присутні також спостерігачі Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ, які також відзначили належний рівень організації перегонів.


Tеми