Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Діяльність органів місцевого самоврядування

13.04.2021 19:08

Рішення щодо розірвання договору оренди приміщення на території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня»
Рішення щодо розірвання договору оренди приміщення на території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» Керівництво Чернівецької обласної ради ухвалило рішення щодо розірвання договору оренди приміщення на території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» площею 750,9 кв. м. 1 вересня 2020 року рішенням Чернівецької обласної ради VII скликання об’єкт передали в оренду приватній фірмі. Розірвання угоди дозволить повернути приміщення й майно для потреб дитячої лікарні, тим самим створить можливість надавати комплексні медичні послуги в одній установі та допоможе покращити якість обстежень.


09.04.2021 13:52

Василь Ринжук - виконувач обов’язків генерального директора КНП «Чернівецький перинатальний центр»
Василь Ринжук - виконувач обов’язків генерального директора КНП «Чернівецький перинатальний центр» Розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка виконувачем обов’язків генерального директора КНП «Чернівецький перинатальний центр» призначили Василя Ринжука. Попереднім розпорядженням із посади генерального директора підприємства відсторонено Дмитра Манчуленка. Обидва документи Олексій Бойко підписав сьогодні, 9 квітня 2021 року.


07.04.2021 15:13

Підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Чернівецькою обласною радою та громадською спілкою «Асоціація ветеранів «За Україну! За її волю!»
Підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Чернівецькою обласною радою та громадською спілкою «Асоціація ветеранів «За Україну! За її волю!» Сьогодні, 7 квітня, відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Чернівецькою обласною радою та громадською спілкою «Асоціація ветеранів «За Україну! За її волю!». Меморандум направлений на сприяння вирішення проблем, що стосуються учасників бойових дій та членів сімей загиблих бійців.


07.04.2021 15:13

Чернівецька обласна рада — не місце для хабарництва
Чернівецька обласна рада — не місце для хабарництва Вчора, 6 квітня, Служба безпеки України викрила на пропозиції хабара гендиректора перинатального центру. Так, один із радників голови Чернівецької обласної ради з кадрової політики впродовж останнього місяця проводив моніторинг неприбуткових комунальних підприємств, серед яких і КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр». У ході поточної роботи посадовець контактував зокрема і з генеральним директором зазначеного закладу Дмитром Манчуленком, який намагався вирішити питання свого працевлаштування за допомогою хабара. Зрозумівши неправомірність дій останнього, посадовець Чернівецької обласної ради звернувся до правоохоронних органів із заявою про наміри гендиректора схилити до отримання неправомірної вигоди, що дало підстави відкрити кримінальне провадження, у рамках якого і провели вчорашні слідчо-оперативні дії із затриманням Дмитра Манчуленка. Ще раз наголошуємо не намагатися в такий спосіб пробувати вести справи з керівництвом та апаратом Чернівецької обласної ради!


06.04.2021 15:21

Ірина Романюк - радниця голови обласної ради з правових питань
Ірина Романюк - радниця голови обласної ради з правових питань Романюк Ірину Ігорівну, адвокатку, кандидатку юридичних наук, юрисконсультку ОКНП «ЧОНД», відповідним розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка призначили на посаду радниці з правових питань на громадських засадах.


06.04.2021 14:21

Паркувальна зона поблизу ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр»
Паркувальна зона поблизу ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» Тривають роботи з облаштування паркувальної зони поблизу обласного комунального некомерційного підприємства «Буковинський клінічний онкологічний центр»


02.04.2021 08:44

Комунальне майно має використовуватись раціонально
Комунальне майно має використовуватись раціонально Рішенням пленарного засідання 2-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання надано дозвіл на відчуження в установленому порядку автотранспортних засобів, які перебувають на балансі комунального підприємства «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад», які вичерпали свій ресурс, є фізично зношеними, морально застарілими та непридатними для подальшого використання в якості службового автотранспорту. Такі автомобілі будуть реалізовані на аукціонних торгах. Виручені від реалізації вживаних автомобілів кошти планується використати на придбання нових авто для потреб Чернівецької облдержадміністрації та обласної ради.


19.03.2021 16:31

Призначено нового радника голови обласної ради
Призначено нового радника голови обласної ради З метою координації діяльності Чернівецької обласної ради призначено нового радника голови облради з питань кадрової політики Валуйського Є.А. Відповідне розпорядження підписав сьогодні, 19 березня, Олексій Бойко. Основними функціями радника буде допомога у здійсненні контролю та приведенні у відповідність призначення керівників на посади, а також контроль за виконанням вимог чинного законодавства з питань кадрової політики.


18.03.2021 16:34

Засідання колегії Чернівецької обласної ради
Засідання колегії Чернівецької обласної ради Члени колегії ухвалили рішення про скликання 2-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання 30 березня об 11.00. На розгляд депутатів до порядку денного було запропоновано понад 100 питань, які попередньо розміщенні на офіційному сайті Чернівецької обласної ради та розглянуті постійними комісіями обласної ради. Депутати погодили та передали на розгляд сесії проєкт регламенту, внесли зміни та пропозиції до проєкту порядку денного пленарного засідання сесії обласної ради, до якого входить низка важливих питань для продуктивного функціонування області.


15.03.2021 17:40

Керівництво Чернівецької обласної ради представило виконувача обов’язків генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни» Віталія Полатайчука
Керівництво Чернівецької обласної ради представило виконувача обов’язків генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни» Віталія Полатайчука У результаті злагодженої взаємодії Віталія Полатайчука з профільним Департаментом охорони здоров’я ОДА та керівництвом Чернівецької обласної ради розгорнуто 50 додаткових ліжок, аби мінімізувати контакт з особами, хворими на COVID-19. Також налагоджена взаємодія з іншими лікарнями з метою переведення туди важкохворих пацієнтів. Забезпечено роботу рентген-служби та лабораторії медзакладу. Розпочато вакцинацію працівників шпиталю та пацієнтів.


12.03.2021 09:03

Єврорегіон "Карпати - Україна" в дії
Єврорегіон "Карпати - Україна" в дії 11 березня, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор взяв участь у засіданні Загальних зборів Асоціаціії органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна", у ході якого учасники окреслили стратегічні напрямки діяльності Асоціації та її членів. Під час засідання Загальних зборів обрано нового голову правління Асоціації - Ірина Гримак та оновлено склад правління. Чернівецька область активно долучається до роботи Асоцііації, метою діяльності якої є підтримка органів місцевого самоврядування та розвиток Карпат.


11.03.2021 20:55

Звіт Олексія Бойка
Звіт Олексія Бойка Голова Чернівецької облради Олексій Бойко відзвітував перед громадою, не очікуючи 100 днів каденції. Детальніше у матеріалі "Голосу України" http://www.golos.com.ua/news/131935


11.03.2021 09:11

Михайло Павлюк проведе особистий прийом громадян 15 березня 2021 року
Михайло Павлюк проведе особистий прийом громадян 15 березня 2021 року Відповідно до розпорядження голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка № 570 від 23 грудня 2020 року "Про графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради", наступного понеділка, 15 березня 2021 року, заступник голови Михайло Павлюк проведе особистий прийом громадян.  Час прийому з 14:00 до 17:00 у відділі роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату обласної державної адміністрації (м.Чернівці, вул. М.Грушевського, 1). 


09.03.2021 08:54

Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка на Центральній площі міста
Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка на Центральній площі міста Сьогодні 9 березня громадськість та світове українство відзначають 207-му річницю від дня народження Тараса Шевченка. На центральну площу Чернівців вшанувати пам’ять Великого Кобзаря прийшли заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк спільно з представниками депутатського корпусу Чернівецької обласної ради, представниками міської влади, ГО "Просвіта" й інших громадських організацій та письменницького середовища. Присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку та процитували його видатні твори. "Найголовнішим свідченням всезагальної любові та визнання до Тараса Григоровича Шевченка є його визначальне місце в житті кожної української родини, громади й держави»,- зауважив Михайло Павлюк. Завтра, 10 березня, 160-ті роковини з дня смерті великого митця Тараса Шевченка. Закликаємо схилити голови у пошані до генія української думки.


04.03.2021 20:40

Іван Орестович Шилепницький - радник голови Чернівецької обласної ради з питань діяльності органів місцевого самоврядування
Іван Орестович Шилепницький - радник голови Чернівецької обласної ради з питань діяльності органів місцевого самоврядування Івана Орестовича Шилепницького, ексголову Чернівецької обласної ради, призначили на посаду радника голови Чернівецької обласної ради з питань діяльності органів місцевого самоврядування. Відповідне розпорядження підписав сьогодні Олексій Сергійович Бойко.


Tеми