Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

Діяльність органів місцевого самоврядування

29.11.2021 13:20

Депутати Чернівецької обласної ради під час третього пленарного засідання 4 сесії більшістю голосів підтримали протокольне рішення щодо дороги "Біла - Глиниця"
Депутати Чернівецької обласної ради під час третього пленарного засідання 4 сесії більшістю голосів підтримали протокольне рішення щодо дороги "Біла - Глиниця" Рішенням передбачено: - провести обстеження проблемних ділянок автошляху "Глиниця-Біла" із залученням геодезистів та визначити можливі ризики, не допустивши негативних наслідків; - вжити заходи щодо ремонту автошляху "Глиниця-Біла", визначеного для об'їзду (ремонту запланований на 2022 рік); - Чернівецькій обласній державній адміністрації спільно із Службою автомобільних доріг взяти на технічне обслуговування тимчасового мосту через р. Прут; - забезпечити роботи з берегоукріплення, аби попередити можливі паводки; - встановити патрульних постів Національної поліції. Після закриття мосту в селі Глиниця, через зазначені вище населені пункти збільшився потік транспорту, зокрема і великогабаритного. Внаслідок цього фахівці під час перевірки виявили значне осідання поверхні землі та появу тріщин на стінах будинків та на земельних ділянках.


29.11.2021 13:20

Олексій Бойко та депутати обласної ради разом із військовослужбовцями долучилися до висадки декоративних рослин
Олексій Бойко та депутати обласної ради разом із військовослужбовцями долучилися до висадки декоративних рослин Сьогодні, 29 листопада, на території військової частини А3029 — 108-го окремого гірсько-штурмового батальйону - висадили понад 100 зразків посадкового матеріалу в рамках попередніх домовленостей з озеленення. Олексій Бойко та депутати Чернівецької обласної ради спільно з військовослужбовцями підрозділу, розташованого в Садгорі, взяли участь в озелененні прилеглої території частини. Обласна рада не вперше долучається до подібних заходів та завжди готова сприяти активному озелененню Буковини.


29.11.2021 13:09

Депутати підтримали рішення про реалізацію заходів проєкту «Покращення транспортної інфраструктури прикордонних територій Чернівці – Сучава (Шепіт – Ізвоареле Сучевей)» в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020»
Депутати підтримали рішення про реалізацію заходів проєкту «Покращення транспортної інфраструктури прикордонних територій Чернівці – Сучава (Шепіт – Ізвоареле Сучевей)» в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020» Виконання рішення дозволить забезпечити право Чернівецькій обласній раді як головному бенефіціару проєкту у його реалізації та відповідному супроводі. Нагадаємо, це один з найбільших інфраструктурних проєктів, що буде реалізовуватись в рамках Програми «Румунія-Україна 2014-2020» із загальною вартістю 2 195 895 Євро. Вже найближчим часом буде розроблено проєктно-кошторисну документацію на ремонтні роботи 17 кілометрів дороги до села Селятин, здійснено капітальний ремонт та будівництво ділянки автодороги до контрольно-пропускного пункту «Шепіт». Ключовим результатом стане відкриття шляху з гірських районів Чернівецької та Івано-Франківської областей до Європейсько Союзу, що стане суттєвим поштовхом для їх подальшого розвитку.


29.11.2021 13:09

Завершила свою роботу четверта сесія Чернівецької обласної ради
Завершила свою роботу четверта сесія Чернівецької обласної ради Під час третього пленарного засідання депутати проголосували за низку запитів, серед яких питання з покращення дорожньо-транспортної інфраструктури області та галузі охорони здоров’я. Зокрема народні обранці підтримали депутатський запит щодо виділення коштів для здійснення доплат лікарям, забезпечення бюджетних установ та комунальних підприємтсв соціально-культурної сфери коштами на оплату праці, комунальних послуг і енергоносіїв. Також учасники пленарного засідання підтримали депутатський запит щодо виділення коштів у 2021 році на реконструкцію та ремонт вулиць і доріг Чернівецької міської територіальної громади.


29.11.2021 13:09

Під час засідання сесії
Під час засідання сесії Депутати Чернівецької обласної ради підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я. Народні обранці звернулися до керівництва держави з клопотанням прийняття збалансованого Державного бюджету на 2022 рік в частині, що стосується забезпечення сфери охорони здоров’я, лікувальних закладів, фінансування заробітних плат медичних працівників. Депутати наполягають на погашені заборгованості з виплати заробітної плати та недопущення скорочення посад медичних працівників.


29.11.2021 13:09

Сьогодні, 29 листопада, продовжує роботу ІV чергова сесія Чернівецької обласної ради
Сьогодні, 29 листопада, продовжує роботу ІV чергова сесія Чернівецької обласної ради До початку засідання присутні вшанували пам’ять про загиблих на сході країни хвилиною мовчання. Пленарне засідання сесії відкрили урочистим Гімном України та вітальним словом голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка. Сьогодні в залі зареєстровано 53 депутати. Усього на порядок денний винесено 60 питань. Народні обранці налаштовані на конструктив та злагоджену роботу. Всі бажаючі, зокрема громадськість, можуть відслідковувати трєтє пленарне засідання сесії під час прямої трансляції на офіційній сторінці Чернівецької обласної ради у мережі Facebook.


25.11.2021 16:39

Чернівецька обласна рада проситиме в органів центральної влади збільшення фінансування медичної галузі
Чернівецька обласна рада проситиме в органів центральної влади збільшення фінансування медичної галузі
Обласні комунальні медичні заклади потребують більшого фінансування у нинішній непростій ситуації, пов'язаній із COVID-19. Саме тому на сесію обласної ради підготували проект рішення "Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я"


25.11.2021 10:08

Під час погоджувальної ради з керівниками депутатських фракцій
Під час погоджувальної ради з керівниками депутатських фракцій Погоджувальну раду з керівниками депутатських фракцій Чернівецької обласної ради провів сьогодні, 25 листопада, Олексій Бойко. Під час зустрічі депутати обговорили питання порядку денного чергового засідання 4-ї сесії обласної ради, визначили дату та час проведення засідання. За підсумками погоджувальної ради, сесія відбудеться 29 листопада о 10:00. Відтак, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко надав відповідні доручення відповідальним представникам апарату обласної ради щодо якісної підготовки пленарного засідання сесії.


24.11.2021 10:22

Вшановуючи пам’ять видатного буковинця Антіна Кравса
Вшановуючи пам’ять видатного буковинця Антіна Кравса В день 150-ї річниці від дня народження Антіна Кравса у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «В боротьбі за Україну». Захід організовано спільно Чернівецькою обласною радою, Чернівецьким обласним краєзнавчим музеєм та Товариством української молоді у Відні, а саме засновниками онлайн-архіву «Інтерактивний український Відень» Нестором Рудницьким та Лідією Акришорою. З нагоди визначної дати ТУМівці побували біля будинку, де проживав Антін Кравс та на його могилі в Кальксбургзі. Таким чином в інтерактивному режимі представники Товариства української молоді у Відні долучили учасників круглого столу до живих спогадів та активної дискусії в реальному часі. Нагадаємо, що Чернівецька обласна рада своїм рішенням затвердила перелік пам'ятних дат і ювілеїв у 2021 році, що відзначатимуться на території Чернівецької області, в якому також передбачила відзначення 150-річчя від дня народження Антіна Кравса.


23.11.2021 20:39

Працюють у непростих умовах: Микола Гуйтор перевірив стан функціонування патологоанатомічного бюро
Працюють у непростих умовах: Микола Гуйтор перевірив стан функціонування патологоанатомічного бюро Перший заступник голови Чернівецької облради Микола Гуйтор та начальник відділу з питань комунальної власності Ярослав Бартош відвідали ОКМУ «Патологоанатомічне бюро»


23.11.2021 12:50

Виїзне засідання робочої групи до колишнього протитуберкульозного санаторію «Садгора»
Виїзне засідання робочої групи до колишнього протитуберкульозного  санаторію «Садгора» Виїзне засідання робочої групи до колишнього протитуберкульозного санаторію «Садгора» відбулось сьогодні, 23 листопада. Робочу групу було створено відповідним рішенням сесії з метою вивчення питання подальшого функціонування ОКНП «Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей», БЦКРДІ «Особлива дитина» та ОКМУ «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Садгора». Під головуванням Миколи Гуйтора члени робочої групи відвідали установу та оглянули майновий комплекс закладу з метою з’ясування можливості подальшого використання території ОКМУ «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Садгора».


21.11.2021 16:56

На Буковині День Свободи та Гідності вшанували полеглих Героїв Небесної Сотні
На Буковині День Свободи та Гідності вшанували полеглих Героїв Небесної Сотні Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор узяв участь у вшануванні пам’яті загиблих Героїв, котрі віддали свої життя під час Революції Гідності та війни на Сході нашої держави.


17.11.2021 16:34

Михайло Павлюк відзначив найкращих студентів Чернівецької області
Михайло Павлюк відзначив найкращих студентів Чернівецької області Заступник голови Чернівецької облради Михайло Павлюк узяв участь у нагородженні найкращих студентів чернівецьких вишів


17.11.2021 15:25

З нагоди Дня української писемності та мови заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк взяв участь у святкових заходах в м. Бельці Республіка Молдова
З нагоди Дня української писемності та мови заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк взяв участь у святкових заходах в м. Бельці Республіка Молдова Представники обласної ради відвідали Український дім Спілки українців Молдови «Заповіт – Moștenire» і Центр української мови та культури Бельцького державного університету імені Алеку Руссо. Також разом з представниками української громади в м.Бельци взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.


17.11.2021 15:25

Микола Гуйтор взяв участь в урочистому відкритті Міжнародної наукової конференції «Муніципальні читання імені Антона Кохановського»
Микола Гуйтор взяв участь в урочистому відкритті Міжнародної наукової конференції «Муніципальні читання імені Антона Кохановського» «Чергова восьма конференція є надзвичайно корисною та своєчасною, адже зараз ми проходимо останній етап децентралізації. Маю надію, що два дні плідної праці на теренах нашого відомого своїми самоврядними традиціями краю знайдуть своє втілення у практичній площині», - наголосив Микола Гуйтор. Захід відбувся сьогодні, 17 листопада, у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Захід проводиться задля об‘єднання представників влади, неурядових організацій, науковців, експертів. Серед іноземних гостей – представники Республіки Білорусь, Республіки Молдова та Румунії, інших країн світу.


Tеми