Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.02.2009 09:48

Міжнародні зустрічі |  Діяльність органів місцевого самоврядування

              Своє занйомство з Заставнівщиною румунська делегація у складі віце-мера м. Сірет Крістіана Леонарда Мокрея, радника мера Віорела Гаюри, директора культурного управління Міхая Мігалескула Анюки розпочала із зустрічі в приміщенні районної ради з її головою Капіцьким Сергієм Івановичем та головою рйдержадміністрації Л. Гольцовим. Під час зустрічі йшла розмова про подальшу співпрацю, адже нас багато єднає і наш досід в організації економіки району може знадобитись нашим сусідам, а їхній - нам.
             Для детальнішого знайомства з районом , було прийнято рішення відвідати промислові підприємства- ДП Кострижівського комбінату будівельних матеріалів "Джі Сі Ейч" по виробництву гіпсу та будівельного вапна і приватне підприємство МП "Фортуна" (с. Хрещатик) по випуску безалкогольних напоїв. До речі організація виробничого процесу, види продукції з якими познайомив  директор М. Бойчук  вразила наших сусідів і окремі види цієї продукції вони взяли з собою. У зустрічах брали участь, спілкувались та обмінювались досвідом самоврядної роботи голови місцевих ради смт. Кострижівка та с. Хрещатик В. Старко та М. Косоловська.
           Віце-мер Сірету Крістіан Леонард Мокрей запросив керівників рйону відвідати  сусідню країну і в рамках цієї поїзди підписати двохсторонню Угоду про співпрацю.

Tеми