Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.10.2021 14:01

Проєкт Підтримки розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів в рамках програми Польської допомоги задля розвитку  |  Різне

Директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області, депутат обласної ради Олексій Грушко разом з колегами-директорами Агенцій бере участь у засіданні Керівної групи Проєкту Підтримки розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів в рамках програми Польської допомоги задля розвитку.

Чернівецька область також увійшла до відповідного проєкту, а вже 22 жовтня у Чернівцях на базі регіональної  Агенції відбудеться навчальний захід на тему розвитку інвестиційної привабливості регіонів. З 26 по 28 жовтня у м. Київ пройде навчання у сфері розвитку та  ревіталізації міських територій за участі представників Хотинської, Кельменецької, Сокирянської та Новоселицької громад.

Додатково у листопаді-грудні поточного року відбудеться ще низка заходів, пов‘язаних із залученням інвестицій, розвитком бізнесу та запуском стартапів. Крім того, до кінця жовтня можна запропонувати проєктні ідеї до спільного втілення разом із польськими партнерами.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми