Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

26.08.2021 13:36

Буковина приймає X Форум української молоді діаспори |  Молодіжна політика

Буковина приймає X Форум української молоді діаспори. З вітальним словом, від імені депутатського корпусу, до учасників Форуму звернувся заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк.  

«Чернівецька область направду є унікальною і особливою. Без сумніву наш край подарував порядних, щирих і працьовитих українців - саме тут народилися перший космонавт Леонід Каденюк та відомий український кіноактор, кінорежисер та сценарист Іван Миколайчук. Саме тут, в Чернівцях, чи не  вперше був встановлений пам’ятник Буковинському  куреню, до якого приходять вклонитися не залежно від політичної приналежності. Саме на Буковині народилася відома українська пісня і саме тут відбувся фестиваль, який по суті був громадянським протестом проти загниваючої системи та СРСР» - підкреслив Михайло Павлюк. 

Посадовець побажав учасникам заходу успішної роботи, яка в підсумку стане маніфестом української молоді, який засвідчить нашу позицію щодо європейського вибору та майбутнього розвитку української держави.  

Сьогодні у стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича офіційна частина Форуму Української Молоді Діаспори "Чернівці 2021" та 3-го Конгресу СКУМО розпочалася  з молодіжного нетворкінгу. В рамках заходу планується проведення низки панельних дискусій, присвячених широкому колу актуальних питань: "Діаспора як бренд-амбасадори України у світі", "Культурна дипломатія", "Ed(you)cation" та "Роль молоді у формуванні державної політики".

Цьогоріч у міжнародному Форумі української молоді діаспори беруть участь лідери українських молодіжних організацій діаспори, керівники діаспорних організацій, представники дипломатичних місій і виконавчої влади України, народні депутати, відомі культурні та громадські діячі.

Форум покликаний згуртувати керівників українських молодіжних організацій діаспори та України навколо ідеї кoнсoлiдацiï та об'єднання світового українства, розбудови міжнародних структур та розвитку неформальної освіти; змiцнення існуючих та налагодження нових контактів з молоддю, громадськими та культурними діячами Украïни.

World Congress of Ukrainian Youth Organizations - СКУМО

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми