Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.07.2021 06:30

Сьогодні у стінах Агенції регіонального розвитку відбулося підписання грантових договорів із 10 проєктами-переможцями конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад |  В Агенції регіонального розвитку Чернівецької області

Сьогодні у стінах Агенції регіонального розвитку відбулося підписання грантових договорів із 10 проєктами-переможцями конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. 

Участь у заході взяли голова обласної ради Олексій Бойко, перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, виконавча директорка АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин та керівник Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олексій Грушко.

Конкурс проводила Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України і Чернівецькою обласною радою.

На фінансування проєктів-переможців у Чернівецькій області з державного бюджету буде направлено 2,303 млн грн, а близько 260 тис. грн буде забезпечено у вигляді співфінансування з місцевих бюджетів.

10 проєктів будуть реалізовані на території Чернівецької, Кам’янецької, Вижницької, Путильської, Сокирянської, Брусницької, Неполоковецької, Вашківецької та Вікнянської громад за напрямками збереження історико-культурної та природної спадщини, підвищення рівня безпеки громад і розвитку спорту.

Так, наприклад, у с. Кам'янці відреставрують Старововчинецький краєзнавчий музейний комплекс ім. Топала, у м. Вижниці модернізують Музей старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини, у с. Вашківцях встановлять тематичну скульптуру Вашківецької Маланки, на Заставнівщині будуть відроджувати 200-річний Вікнянський парк, а в гірських районах із метою вчасного виявлення пожеж за допомогою повітряного дрона здійснюватимуть моніторинг лісових територій.

Організатори конкурсу до кінця поточного року забезпечуватимуть консультаційну допомогу та контролюватимуть процеси виконання проєктів.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми