Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.03.2021 14:46

Звернення до голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця |  Діяльність органів місцевого самоврядування

За підсумками наради, яка відбулася напередодні з головами міських, селищних і районних рад гірських районів Буковини та керівництвом Чернівецької обласної ради, було направлено звернення до голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця. 


Обласна рада звернулася з тим, аби розглянути можливість передачі у розпорядження та користування територіальним громадам лісового фонду колишніх лісів АПК, який перебував у власності колективних сільських господарств.

Також керівництво обласної ради просить порушити клопотання перед Кабінетом Міністрів України про призупинення дії постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1224 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». 


Відповідне рішення дасть змогу зменшити соціальну напругу, збільшити зайнятість населення, наповнити бюджети всіх рівнів та створити умови для спроможності і самодостатності гірських громад.

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми