Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.02.2021 15:46

Всеукраїнська онлайн-нарада на тему «Проблеми районних та обласних рад й шляхи їх подолання у контексті децентралізації» |  Реформа місцевого самоврядування

Сьогодні, 18 лютого, відбулась всеукраїнська онлайн-нарада на тему «Проблеми районних та обласних рад й шляхи їх подолання у контексті децентралізації» за участі заступника голови обласної ради Михайла Павлюка та голови Чернівецької районної ради Руслана Домніцака. Організатор зустрічі - Українська асоціація районних та обласних рад. 

У нараді також взяли участь заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, представники центральних органів державної влади, парламенту та експертного серидовища, а також представники місцевих рад інших областей України.

Учасниками наради було обговорено низку проблемних питань, з якими наразі у своїй діяльності зіштовхуються новостворені районні ради, яких в Україні налічується 29.

Темою розмови також стало обговорення проблем, які виникають у процесі формування районних бюджетів, утримання та передачі майна районних рад в управління територіальних громад.
  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми