Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.02.2021 12:23

Робочий візит до Обласного клінічного кардіологічного центру |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 12 лютого, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до Обласного клінічного кардіологічного центру.

Про успіхи у діяльності центру та плани щодо організації роботи керівництву обласної ради розповіла генеральний директор комунальної установи, депутат обласної ради Ірина Маковійчук. Серед іншого, обговорили можливості реалізації різноманітних проєктів, зокрема й таких, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР. 

Керівництво обласної ради поспілкувалося з колективом установи. Олексій Бойко підкреслив особливий стратегічний статус лікувального закладу надання третинної  (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

Під час візиту обговорили також питання, які є важливими для розгляду на майбутньому засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей. Олексій Бойко підтримав ініціативу реалізації Регіональної програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань «Зупинимо інфаркт» на прийдешні роки. 

Голова обласної ради звернув увагу на важливість проведення належних заходів забезпечення благоустрою та санітарної очистки території кардіоцентру.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми