Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.01.2021 11:15

З нагоди 70-х роковин Леоніда Каденюка  |  Пам'ятаємо

З нагоди 70-х роковин Леоніда Каденюка


28 січня 2021 року український народ, усе світове українство відзначають 70-річчя від дня народження першого космонавта незалежної України, Героя України, генерал - майора ЗСУ Леоніда Костянтиновича Каденюка.


Наш видатний земляк, уродженець села Клішківці, що на Хотинщині, залишив свій незабутній слід в історії та сьогоденні нашої Вітчизни. Його вікопомний політ у складі міжнародного екіпажу космічного корабля «Колумбія» в листопаді 1997 року дав можливість Українській державі посісти гідне місце серед елітного кола космічних країн світу.


Щирий, усміхнений, завжди відкритий для відвертого, доброзичливого спілкування, Леонід Каденюк одним з перших отримав почесне звання Народного посла України та гідно представляв свою Батьківщину та рідний край на численних світових форумах, конгресах та міжнародних зустрічах.


Буковинці за правом пишаються своїм легендарним земляком та плекають світлу пам’ять про цю непересічну людину. Його гордовите ім’я присвоєно Чернівецькому міжнародному аеропорту, міжнародному турніру з художньої гімнастики серед дітей та підлітків, який щороку відбувається в обласному центрі та Клішковецький опорний заклад освіти Чернівецької області. 


Ми щиро віримо, що вже невдовзі космічною стежиною, прокладеною нашим славетним краянином, до безкрайніх обріїв Всесвіту вирушать сотні вдячних співвітчизників першого космонавта незалежної України!

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми