Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.01.2021 14:32

27 січня - Міжнародний день пам‘яті жертв Голокосту |  Пам'ятаємо

У скорботному зібранні, яке відбулося сьогодні, 27 січня, в Чернівцях з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який відзначається щороку взяв участь заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк. Учасники скорботного мітингу - представники крайової влади та єврейської громади Буковини, депутати місцевих рад та громадськість висловили спільне прагнення ніколи більше не допустити повторення страхітливих подій Голокосту – цього жахливого злочину проти людяності. 

«Сьогодні народи Європи та всього цивілізованого світу вшановують світлу пам’ять більш ніж шести мільйонів безвинних жертв Голокосту - страхітливого злочину нацизму проти єврейського народу, представників інших народів та народностей, яким фашистськими нелюдами було відмовлено у праві на життя» - зауважив він у своєму виступі перед представниками єврейської громади області.  

«Українці глибоко розуміють усі страждання єврейського народу, адже несуть у своїй пам’яті трагедію жертв голодомору-геноциду 1932-1933 рр. У наші буремні дні маємо бути пильними та послідовними у відстоюванні невід’ємних прав та свобод усіх без винятку націй та народностей. Робімо все для того, щоби ніколи більше на нашій благословенній землі не повторилися страхіття Голокосту! Вклонімося перед світлою пам’яттю безвинних жертв нацизму!
Честь і шана безсмертним праведникам миру!» - наголосив посадовець.

На завершення мітингу-реквієм головний рабин Менахем Мендель Гліценштейн зачитав поминальну молитву.

Відтак, в пам’ять про безвинно убієнних жертв Голокосту учасники заходу поклали квіти та камінці до меморіального знаку.
  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми