Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.01.2021 14:00

Посадові особи місцевого самоврядування отримали можливість працювати до 70 років |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Термін перебування на службі в органах місцевого самоврядування може бути продовжено, але не більш як на 5 років за рішенням сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради. Рішення про продовження строку перебування на службі в органах місцевого самоврядування приймається головою відповідної ради щороку, але не більш як до досягнення посадовою особою місцевого самоврядування 70-річного віку.

Така норма міститься в Законі України «Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі» від 16 грудня 2020 року № 1086-IX, який набув чинності 15 січня 2021 року. Відповідні зміни знайшли відображення у Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

До внесення цих змін граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування становив 65 років за винятком посадових осіб місцевого самоврядування, які обиралися на відповідні посади.
  • Автор:Міжрегіональне управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

Tеми