Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.01.2021 16:30

Договір про співробітництво (партнерство) між Національною академією медичних наук України та Чернівецькою обласною радою |  Діяльність органів місцевого самоврядування

14 січня, у столиці України, голова Чернівецької обласної ради підписав договір  про співробітництво (партнерство) між Національною академією медичних наук України та Чернівецькою обласною радою.

Договір укладено з метою покращення умов доступності високоспеціалізованої медичної допомоги мешканцям Чернівецької області з урахуванням загрози здоров’ю людей та безпрецедентних викликів системі охорони здоров’я спричинених поточною пандемією коронавірусної хвороби COVID -19.

“Це початок спільного і узгодженого співробітництва у сфері поліпшення здоров‘я населення області та створення умов рівноправного й справедливого доступу громадян до медичних послуг!” - зазначив Олексій Бойко.

Також, голова Чернівецької обласної ради висловив подяку депутату Чернівецької обласної ради VIII скликання Ігорю Шкробанцю за активну позицію та роботу.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми