Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.12.2008 15:36

На колегії Чернівецької обласної ради |  Політика

 

12 грудня під керівництвом голови обласної ради Івана ШИЛЕПНИЦЬКОГО відбулось засідання колегії обласної ради. В роботі колегії взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор ПАВЛЮК. Члени колегії обговорили проект плану роботи Чернівецької обласної ради на 2009 рік та внесли його на розгляд чергової сесії обласної ради. Колегія обласної ради затвердила дату проведення, порядок денний та регламент роботи 25-ї сесії Чернівецької обласної ради V-го скликання. На підставі статей 46-ї та 56-ї Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до розпорядження № 329 від 12 грудня 2008 року "Про скликання 25-ї сесії Чернівецької обласної ради V-го скликання" 23 грудня 2008 року о 1000 в приміщенні сесійної зали Чернівецької обласної ради (м. Чернівці, вул. Грушевського,1) відбудеться засідання 25-ї сесії обласної ради V-го скликання.

На розгляд сесії внесено такі питання:

1. Про внесення змін до обласного бюджету на 2008 рік.
2. Про затвердження Концепції формування місцевих бюджетів Чернівецької області на 2009 рік.
3. Про Регіональні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку області.
4. Про затвердження Регіональної програми розвитку системи аварійно-рятувального обслуговування населення Чернівецької області на 2009-2013 роки.
5. Інші.

На сесію обласної ради запрошуються народні депутати України від Чернівецької області, голова та заступники голови обласної державної адміністрації, голови апеляційного, господарського та окружного адміністративного судів Чернівецької області, прокурор області, голови районних рад та районних державних адміністрацій, Чернівецький та Новодністровський міські голови, голова облпрофради, голова обласної ради ветеранів України, окремі керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, місцевих органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, генеральний директор облдержтелерадіокомпанії, представники засобів масової інформації.

Tеми