Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.08.2020 21:55

ПРИВІТАННЯ з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України |  Привітання

Дорога буковинська громадо!

Керівництво, колегія та депутатський корпус Чернівецької обласної ради щиро та сердечно вітають Вас з нагоди знаменних дат - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю та боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле вселяє мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень та спільну долю.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України. Сьогодні ми, як і весь світ, зіткнулися з несподіваною проблемою світової пандемії, також, на превеликий жаль, вже понад 6 років проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у єдиній, незалежній та квітучій європейській державі.

Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь. 

Ми здолаємо всі труднощі. Пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом.

У цей День незалежності ми всі маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну! За наших лікарів, воїнів, волонтерів! І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

Цієї неординарної цьогоріч пори бажаємо усім здоров’я, миру, добробуту, щастя, процвітання та рясних Божих благословень!

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми