Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.08.2020 13:42

В Кам'яній відкрито сучасну лікарську амбулаторію |  Охорона здоров'я

Чудовий подарунок отримали цього року жителі села Кам'яна, що на Сторожинеччині. Сьогодні, 21 серпня 2020 року, в селі відбулось урочисте відкриття нової лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На свято завітали численні гості – Перша заступниця Міністра охорони здоров’я України Ірина Садов'як, керівники крайової та районної влади, депутати Чернівецької обласної ради, будівельники, представники медичного загалу та громадськості області.

«Стару» будівлю амбулаторії було побудовано ще близько 1867 року. Очевидно, що з роками будівля потребувала ремонту та сучасного медичного оснащення.

Від сьогодні до послуг кам’янчан – новітнє лікувальне устаткування  та кваліфікований медичний персонал. В новому приміщенні створені всі умови для надання якісної первинної допомоги, тут враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного обладнання.

Питання забезпечення якісної первинної медичної допомоги населенню, особливо в сільській місцевості, було і є одним з найголовніших завдань органів представницької влади усіх рівнів.


Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми