Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.05.2020 15:24

Дорогі діти, шановні батьки! |  Вітаємо!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. 

Дитинство – коротка, але найпрекрасніша мить людського життя, а дітиголовна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.

Турбота про кожну дитину, захист її прав, створення гідних умов для її повноцінного розвитку – обов’язок усіх дорослих. Якщо наші діти будуть зростати в добрі і сімейному теплі, вони змінять наше життя на краще. Слід наголосити, що особливої уваги нині потребують діти, які з тих чи інших причин позбавлені батьківської ласки та піклування. І сьогодні напередодні дня захисту дітей, хочеться висловити щирі слова подяки кожній сім’ї, яка усиновила дитину, або взяла на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, опікунів, що віддають частку свого серця та любові, дарують діткам родину та домівку.

Дорогі діти! Від усього серця бажаю кожному з вас міцного здоров’я та радості! Хай ваші очі сяють від щастя! Добра вам, мирного неба над головою, гарного, веселого і теплого літа! Щедрої долі та рясних Божих Благословінь!

Шановні батьки!  Бажаю вам батьківської мудрості, терпіння,  впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей, на благо майбутнього України!

 

З повагою

Голова Заставнівської районної ради                                        Сергій Капіцький

 

 


  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми