Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.02.2020 18:14

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану |  Уроки історії

Сьогодні, 15 лютого 2020 року, поблизу монументу загиблим воїнам – афганцям, що на Проспекті Незалежності обласного центру, зібрались сотні буковинців – ветерани війни та Збройних Сил, учасники бойових дій на території іноземних держав, рідні та близькі загиблих воїнів, керівники та активісти ветеранських організацій, учасники АТО та ООС на Сході України, представники обласної та міської влади.

Учасники скорботного заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим на території ДРА буковинцям, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих та померлих від ран та хвороб воїнів-афганців. До присутніх звернулися: голова обласної організації УСВА Георгій Козьма, військовий комісар Чернівецької області полковник Віталій Чурай, побратими-афганці, представники влади.

Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук у своєму виступі наголосив, що воїни-афганці і 31 рік тому, і нині беруть активну участь у соціально-економічному, громадському та культурному житті територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької області. Він високо оцінив участь ветеранів війни в Афганістані в історичних подіях Помаранчевої революції та Революції Гідності, мужність та відвагу афганців на фронтах російсько-української війни на Сході України.

       Посадовець запевнив учасників мітингу у тому, що крайова представницька влада і надалі опікуватиметься питаннями забезпечення законних прав та інтересів ветеранського загалу області.

Tеми