Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.01.2020 19:35

Іван Мунтян: наш пріоритет - успішна та спроможна Буковина, цікава для внутрішніх та зовнішніх інвестицій. |  Міжрегіональне співробітництво

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів засідання Наглядової ради установи «Агенція регіонального розвитку». Серед іншого, розглянули питання щодо діяльності установи, ефективного менеджменту та майбутньої стратегії розвитку та її функціонування.

Було прийнято рішення про звільнення т.в.о. директора Агенції Олега Щербатюка та призначення на відповідну посаду Олексія Грушка.

Очільник крайового парламенту переконаний, що це правильне рішення, адже Олексій Олександрович володіє відповідним досвідом та фаховим потенціалом. Висловив надію на подальшу ефективну роботу з метою сприяння використанню внутрішнього потенціалу області та її розвитку, враховуючи попередні позитивні напрацювання Агенції регіонального розвитку Чернівецької області.

Іван Мунтян наголосив на необхідність широкого залучення об’єднаних територіальних громад області до співпраці, встановлення взаємовідносин з європейськими партнерами задля реалізації комплексних проектів міжрегіонального співробітництва.

"Наш пріоритет - успішна та спроможна Буковина, цікава для внутрішніх та зовнішніх інвестицій. Агенція має високий потенціал щодо реалізації проектів, спрямованих на зміцнення спроможності місцевого самоврядування, регіональний розвиток та підвищення інвестиційної привабливості області" - підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми