Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.12.2019 11:19

На апаратній нараді в обласній державній адміністрації |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян взяв участь в апаратній нараді, яка відбулась сьогодні під головуванням керівника обласної державної адміністрації Сергія Осачука. Голова обласної ради щиро привітав керівника крайової виконавчої влади з нагоди призначення на високу та відповідальну посаду та висловив впевненість в успішній подальшій співпраці задля стрімкого розвитку Чернівецької області. Він схвально оцінив налаштованість новопризначеного керівника краю на втілення динамічних підходів та рішень щодо забезпечення подальшого розвитку області та побажав Сергію Осачуку успіхів, наснаги та Божих благословень у щоденній плідній праці на благо буковинської громади.  

Посадовець наголосив на важливості остаточного узгодження положень проекту обласного бюджету Чернівецької області на 2020 рік та запевнив у цілковитій готовності крайової представницької влади до дієвого співробітництва щодо впровадження спільних ініціатив та пропозицій з метою ухвалення основного фінансового документу життєдіяльності краю у прийдешньому році на грудневій сесії Чернівецької обласної ради. Відтак Іван Мунтян звернувся до учасників апаратної наради з проханням активно долучитися до завершального етапу узгодження проекту обласного бюджету Чернівецької області.

Фотосесія

Tеми