Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.11.2019 18:24

З нагоди поважного ювілею |  Вітаємо!

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступили з вітальним словом на урочистостях з нагоди 75-річчя кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Від імені та за дорученням керівника крайової представницької влади, голови Чернівецької обласної ради Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто вона щиро привітала професорсько-викладацький колектив, співробітників та студентів кафедри з нагоди поважного ювілею.

Посадовиця відзначила вагому роль співробітників та випускників кафедри у соціально-економічному, інтелектуальному, громадському та інформаційному житті територіальних громад нашого краю та Чернівецької області загалом.

«Як політик і депутат, як майбутній науковець, я добре знаю та щиро поважаю багатьох з присутніх у цій залі, ціную вашу натхненну працю, захоплююсь вашою ерудицією, завзяттям та непідробним прагненням допомогти буковинській громаді та українському народові у виконанні тих непростих завдань, які ставить перед нами сьогодення», -наголосила Інга Маковецька у своєму вітальному слові.

Виконувачка обовязків керівника крайової представницької влади вручила почесні відзнаки Чернівецької обласної ради кращим науковцям кафедри. Серед нагороджених - завідувачка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор економічних наук, професорка Зоя Галушка, кандидат економічних наук, доцент Ігор Гурбатюк, кандидат економічних наук, доцент Тетяна Заволічна, кандидат економічних наук, доцент Богдан Сторощук, кандидат економічних наук, доцент Наталія Терлецька.

Фотосесія

Tеми