Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.11.2019 15:31

На знак світлої пам’яті та вічної скорботи за безвинними жертвами Голодомору в Україні |  Уроки історії

Сьогодні у середмісті Чернівців, на розі вулиць імені Т.Шевченка та Руської відбулись велелюдні скорботні заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Представники громадських організацій краю, учні та студенти навчальних закладів міста та області, депутати обласної та Чернівецької міської рад поклали лампадки та колоски, оповиті траурною стрічкою, до обеліска безвинним жертвам Голодомору.

Разом з ієрархами ПЦУ та УГКЦ присутні взяли участь у спільній молитві за упокій мільйонів заморених штучно організованим голодом спів вітчизною. З палкою, проникливою проповіддю перед учасниками скорботного дійства виступив архієпископ Чернівецький та Кіцманський Православної Церкви України Онуфрій.  

Студенти Української академії лідерства провели символічну акцію Вуличний ресторан «Непораховані з 1932», під час якої пропонували бажаючим покуштувати суп з деревної кори, листя та соснових шишок. Такими стравами рятували себе та близьких від голодної смерті мільйони українців в роки голодомору.

Наприкінці скорботних закладів співоча родина Грищуків з Глибоччини представила уваги присутніх літературно-музичну композицію "П'ять колосків".

Фотосесія

Tеми