Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.11.2019 09:24

Студенти БДМУ урочисто зустрічають головне студентське свято |  Освіта

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька щиро привітала студентський загал та професорсько-викладацький склад Буковинського державного медичного університету з нагоди чудового свята - Дня студента. «Це насправді загальнонародне свято, адже кожен з нас  береже у скарбниці своєї пам’яті вдячний спогад про незабутні, насичені радісними подіями та відкриттями студентські роки, улюблених викладачів, справжніх наставників молоді», - наголосила вона у своєму вітальному слові.

Від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу крайового парламенту посадовиця побажала студентам БДМУ міцного здоров’я, цілющого Божого благословення, цікавого та змістовного студентського життя, наснаги та успіхів у житті, навчанні, професійній підготовці, нових досягнень в науковій діяльності, культурному, мистецькому та спортивному розвитку.  

Інга Маковецька з приємністю вручила ректору БДМУ професору Тарасу Бойчуку Вітальну адресу Голови Верховної Ради України Олександра Разумкова з нагоди 75-річчя Буковинського державного медичного університету.

Фотосесія

Tеми