Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

06.11.2019 17:50

Медична реформа має втілюватися на благо людей та громад  |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

6 листопада 2019 року Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів робочу зустріч із представниками Чернівецької міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (УСВА). Йшлося про нагальну необхідність створення в області спеціалізованого Центру реабілітації та ветеранів АТО, учасників ООС на Сході України та членів їх родин.

Відповідним вимогам відповідає наразі обласний протитуберкульозний санаторій «Красноїльськ», який передбачається реорганізувати  шляхом перетворення на реабілітаційне відділення для учасників бойових дій Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни з метою його подальшого розширення та створення на його базі відокремленого, повноцінного реабілітаційного центру для представників вищезазначених пільгових груп населення.

Нещодавно Чернівецька міська організація УСВА звернулась до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації з відповідними пропозиціями, де вже створено робочу групу, яка розгляне порушені ветеранами питання по суті та дасть належну експертну оцінку, напрацює пропозиції та рекомендації, що будуть покладені в основу проекту рішення Чернівецької обласної ради.

У разі позитивного вирішення зазначеного питання  будуть захищені законні права та інтереси захисників України та членів їх родин. Водночас, буде збережено кадровий ресурс діючого санаторно-профілактичного закладу, співробітники якого будуть працевлаштовані за фахом у Красноїльську.
  • Автор:Прес-служба Чернівецької обасної ради

Tеми