Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.11.2019 14:25

Спільними зусиллями влади та громади захистити інтереси дітей |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян з робочим візитом відвідав об’єкт добудови корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу в с.Кам'янка Глибоцького району. Разом з виконувачем обов’язків директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької облдержадміністрації Олександром Пуршагою посадовець ознайомився з ходом будівельних робіт,  фінансування яких здійснюється за кошти державного фонду регіонального розвитку (16 млн. грн.) та кошти місцевого бюджету ( 4 млн. грн.).  

        Успішне та своєчасне введення цього надзвичайно важливого для сільської громади об’єкта дасть можливість забезпечити усі належні умови для навчання та виховання більш ніж 1140 учнів сільського загальноосвітнього навчального закладу.

Голова Чернівецької обласної ради запевнив представників місцевої громади, педагогічного колективу школи та батьківського загалу села, що обєкт буде здано в експлуатацію у встановлений термін попри бюрократичні перепони та прихований спротив з боку окремих посадовців.  «Вже наступного навчального року Камянська школа гостинно відчинить двері для більш ніж 120 першокласників. Відтак, через безвідповідальність та зволікання з боку деяких чиновників можуть постраждати інтереси дітей!», наголосив Іван Мунтян.

Очільник крайового парламенту закликав місцеву владу та громаду за умов беззастережної підтримки з боку обласної представницької влади домогтися забезпечення відповідних умов для успішного здійснення навчально-виховного процесу в одному з найбільших загальноосвітніх навчальних закладів області.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба Чернівецької обасної ради

Tеми