Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.11.2019 11:15

Звернення голови районної ради Сергія Капіцького з нагоди річниці Буковинського Віча |  Вітаємо!

Вітаю Вас з нагоди однієї з найбільш визначних подій в історії нашого краю – Буковинського віча, яке 3 листопада 1918 року переконливо продемонструвало волю наших краян до етнічної  і територіальної консолідації та відкрило шлях до спільної боротьби за єдність нації.

Буковинське віче задекларувало принцип рівноправності національних меншин на території краю, узагальнивши давні традиції міжнаціональної злагоди та порозуміння між людьми різних звичаїв, культур і традицій, закріпивши у свідомості світової спільноти уявлення  про Буковину як успішну модель міжетнічних взаємин.

Події останніх років продемонстрували, що Український народ єдиний, як і неподільна наша країна. Жодне втручання ззовні не здатне розколоти нашу єдність, і ми самі будемо визначати свою долю і своє майбутнє.

Переконаний, що ми обов’язково наведемо лад та заживемо справжніми господарями в незалежній, суверенній, соборній, демократичній, могутній державі – в своїй Україні.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру і віри у світле майбутнє рідного краю, всієї України. Нехай відзначення цієї історичної віхи згуртовує усіх нас на нові успіхи та досягнення!
Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою, Сергій Капіцький, голова Заставнівської районної ради

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми