Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.11.2019 17:27

З нагоди 101-ї річниці Буковинського народного віча |  Уроки історії

1 листопада 2019 року в Чернівцях відбулись урочистості з нагоди 101-ї річниці Буковинського віча 3 листопада 1918 року. Керівники представницької та виконавчої влади, силових структур та правоохоронних органів, представники громадсько-політичних організацій, національно-культурних товариств, підприємств, установ та організацій обласного центру. Учасники урочистого дійства поклали квіти до меморіальних плит на Театральній площі Чернівців та взяли участь в урочистому зібранні, яке відбулось у приміщенні Чернівецької обласної філармонії.

        «Цієї золотосяйної пори ми вшановуємо цю історичну дату, звіряємо свої задуми та плани на майбутнє з тими високими ідеалами національного духу, свободи та демократії, якими керувалися понад століття тому років тому звитяжні учасники Буковинського віча», - наголосив у своєму вітальному слові керівник крайової представницької влади Іван Мунтян.

        «Відозва учасників Буковинського народного віча 3 листопада 1918 року свого часу став передвісником наступного об'єднання українських земель у визнаних світовим співтовариством кордонах нашої незалежної держави. Відтак сьогодні знову настала пора усвідомити, що нездоланна духовна сила українського народу полягає перш за все в єднанні його невичерпного культурного, інтелектуального, державотворчого потенціалу», - наголосив посадовець.

        Голова Чернівецької обласної ради вручив почесні відзнаки крайової представницької влади групі кращих представників Буковинської громади.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба Чернівецької обасної ради

Tеми